ZESTAW Żuravit 60 kaps. + Żuravit SOS GRATIS
31.99 zł

ZESTAW Żuravit 60 kaps. + Żuravit SOS GRATIS

ZESTAW Żuravit 60 kaps. + Żuravit SOS GRATIS
Ostatnia cena produktu
31.99 zł
Icon
Ten produkt nie jest już dostępny w ofercie doz.pl
BEZPŁATNIE

Rekomendowany produkt zastępczy

Opis

Zestaw zawiera żUravit 60 kapsułek oraz żUravit S-O-S 10 kapsułek.

Składniki

  • 1 kapsułka zawiera żUravit S-O-S 1 kapsułka zawiera 130 mg skoncentrowanego ekstraktu z owoców żurawiny wielkoowocowej (280-320:1), co odpowiada 39 000 mg owoców żurawiny.
  • 1 kapsułka żUravit 220 mg mocno skoncentrowanego ekstraktu żurawiny (25:1), co odpowiada 5500 mg owocu żurawiny.

 

Właściwości składników

  • żUravit S-O-S oparty jest o precyzyjnie dobrany wyciąg z owoców żurawiny wielkoowocowej dodatkowo kontrolowany na zawartość proantocyjanidyn (PAC), które ułatwiają eliminację z dróg moczowych bakterii E. Coli. Dzięki temu żUravit S-O-S przyczynia się do prawidłowego funkcjonowania układu moczowego.
  • żUravit Zawiera wysoko skoncentrowany ekstrakt z żurawiny. Żurawina zmienia kształt bakterii Escherichia Coli (główna przyczyna zapalenia pęcherza moczowego) oraz zmniejsza jej przyczepność do ścian dróg moczowych, przyczyniając się do prawidłowego funkcjonowania układu moczowego.

Zalecane dzienne spożycie

żUravit S-O-S
1 dzień: 2 x dziennie 2 kapsułki.
2-3 dzień: 1 x 2 kapsułki.
4-5 dzień 1 x dziennie 1 kapsułka.

Wskazane jest picie dużej ilości płynów.

żUravit
1 kapsułka trzy razy na dobę przez pierwsze trzy dni, a następnie 1 kapsułkę jeden raz dziennie.
 

Dostawa / odbiór produktu:

Odbiór zamówionych produktów możliwy jest w 956 aptekach na terenie całej Polski. Zapraszamy do katalogu aptek, w celu poznania lokalizacji najbliższej apteki, która zrealizuje Państwa zamówienie. Dostawa do aptek na terenie całego kraju realizowana jest bezpłatnie w terminie 24-72h

Producent

HERBAPOL LUBLIN
Diamentowa 25
20-471 Lublin

Żuravit - zastosowanie i działanie

Skład:

ekstrakt owoców żurawiny wielkoowocowej

Postać:

kapsułki

Kategoria:

Suplementy diety

Specjalności:

Urologia

Działanie :

uzupełnia dietę w składniki utrudniające przyleganie bakterii do nabłonka dróg moczowych uzupełnia dietę w składniki wspomagające prawidłowe funkcjonowanie dróg moczowych

Wskazania:

Suplement diety polecany przy dolegliwościach związanych ze stanem zapalnym dróg moczowych oraz przy nawracających infekcjach dróg moczowych. Substancje aktywne zawarte w owocach żurawiny wspomagają prawidłowe funkcjonowanie układu moczowego.

Dawkowanie:

Doustnie. 1 kapsułkę 3 razy dziennie przez pierwsze 3 dni, a następnie 1 kapsułkę dziennie.   Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety.   Przed zastosowaniem suplementu diety należy sprawdzić datę ważności podaną na opakowaniu (etykiecie). Nie należy go stosować po terminie ważności. Przechowuj preparat w miejscu niedostępnym i niewidocznym dla dzieci, zgodnie z wymogami producenta.