Produkt w kategoriach

Ten produkt nie jest już dostępny w ofercie doz.pl

Palmers Cocoa, oliwka kojąca dla kobiet w ciąży, 150 ml

Palmers Cocoa, oliwka kojąca dla kobiet w ciąży, 150 ml

Opis

Kojąca oliwka dla kobiet w ciąży. Unikalna formuła będąca efektem połączenia masła kakaowego, witaminy E, kolagenu, lecytyny i elastyny.

Skład według INCI

Canola Oil, Isopropyl Myristate,, Theobroma Cacao Seed Butter, Dimethicone, Tocopheryl Acetate, Lecithin, Cocyl Hydrolyzed Elastin, Cocyl Hydrolyzed Collagen, Cocyl Hydrolyzed Keratin, Butyl Stearate, Lanolin Alcohol, Sorbitan Oleate, Fragrance, Benzyl Alcohol, Beta Carotene.

Właściwości

Oliwka przeznaczona do skóry kobiet w okresie ciąży w celu zmniejszenia efektu swędzenia, dodatkowo nawilża, koi i wygładza suchą i swędzącą skórę. Poprawia elastyczność i jędrność skóry. Dodatek lecytyny przedłuża efekt gładkiej i delikatnej skóry.

Stosowanie

Bezpośrednio po kapieli, pozostawić na kilka sekund i wmasować do sucha, może być stosowany na suchą skórę.

Dostawa / odbiór produktu:

Odbiór zamówionych produktów możliwy jest w 858 aptekach na terenie całej Polski. Zapraszamy do katalogu aptek, w celu poznania lokalizacji najbliższej apteki, która zrealizuje Państwa zamówienie. Dostawa do aptek na terenie całego kraju realizowana jest bezpłatnie w terminie 24-72h


Wasze komentarze


Informacje / opinie zawarte w komentarzach stanowią subiektywną ocenę użytkownika i nie mogą być traktowane jako porada dotycząca zażywania / stosowania produktu. W przypadku wątpliwości prosimy o konsultacje z Farmaceutą Dbam o Zdrowie.

komentarze wspierane przez Disqus