Etiaxil antyperspirant Normal roll-on, 25 ml + filtr przeciwsłoneczny P20, 100 ml gratis!
86.29 zł

Etiaxil antyperspirant Normal roll-on, 25 ml + filtr przeciwsłoneczny P20, 100 ml gratis!

Etiaxil antyperspirant Normal roll-on, 25 ml + filtr przeciwsłoneczny P20, 100 ml gratis!
Ostatnia cena produktu
86.29 zł
Icon
Ten produkt nie jest już dostępny w ofercie doz.pl
BEZPŁATNIE

Rekomendowany produkt zastępczy

Opis

Zestaw zawiera Etiaxil Antyperspirant do skóry normalnej 25 ml + filtr przeciwsłoneczny P20 100 ml GRATIS!

Właściwości

Etiaxil - Antyperpirant pod pachy do skóry normalnej 25 ml

Antyperspirant o specjalistycznym działaniu,wysoce skuteczny, wygodna i niepodrażniająca skórę formuła dla ludzi cierpiących z powodu nadmiernej potliwościi. 1 aplikacja zapewnia 3-5 dni ochrony. Etiaxil jest niezwykle praktyczny - nie wymaga codziennego stosowania ze względu na przedłużony czas działania.

P20 – filtr przeciwsłoneczny

Nie tylko chroni on skórę przed poparzeniami ale jednocześnie pozwala się również bezpiecznie opalić. Do całodziennej ochrony stosuje się ten niezwykły produkt tylko raz dziennie !!! co eliminuje kilkakrotne używanie lepiących się kremów, mleczek czy olejków.

Posiada filtr ochronny przed UVA i UVB. Zapewnia 20-krotnie większą od naturalnej ochronę przed promieniami słonecznymi, co oznacza że jego współczynnik ochrony (SPF) wynosi 20. Jest idealny dla tych, którzy łatwo ulegają poparzeniom słonecznym, ponieważ absorbuje 95% promieni UVB, które je wywołują. Jest wodoodporny i zachowuje efektywność, nawet jeśli pływasz kilka razy w ciągu dnia.

P20 zapewnia wysoce skuteczną ochronę przeciwsłoneczną dla całej rodziny. P20 jest łatwy do nałożenia, beztłuszczowy żel, który szybko się wchłania. Jest praktyczny do zastosowania pod makijaż. Formuła P20 nie zawierająca środków perfumujących i konserwujących minimalizuje ryzyko alergii.P20 jest idealny dla dzieci bawiących się w wodzie oraz dla ludzi uprawiających sport, którzy nie mają czasu na ponowne nałożenie filtra. 
P20 zapewnia długotrwałą ochronę dla wszystkich rodzajów skóry w każdych warunkach.

Dostawa / odbiór produktu:

Odbiór zamówionych produktów możliwy jest w 956 aptekach na terenie całej Polski. Zapraszamy do katalogu aptek, w celu poznania lokalizacji najbliższej apteki, która zrealizuje Państwa zamówienie. Dostawa do aptek na terenie całego kraju realizowana jest bezpłatnie w terminie 24-72h