Dermika Future GF, krem przeciwzmarszczkowy pod oczy i na powieki,15 ml
52.01 zł

Dermika Future GF, krem przeciwzmarszczkowy pod oczy i na powieki,15 ml

Dermika Future GF, krem przeciwzmarszczkowy pod oczy i na powieki,15 ml
Ostatnia cena produktu
52.01 zł
Icon
Ten produkt nie jest już dostępny w ofercie doz.pl
BEZPŁATNIE
Kurier DHL
4.99 zł
Paczkomat InPost
4.99 zł
Odbiór w punkcie DHL
4.99 zł
Wysyłka zagraniczna
19.99 zł

Opis

Krem przeznaczony jest do pielęgnacji skóry wokół oczu, na której widać już skutki upływającego czasu m.in. efekty chronologicznego starzenia skóry (zmniejszenie aktywności komórek oraz spowolnienie naturalnych procesów ich odnowy związane z wiekiem).

Właściwości

Krem przeznaczony jest do pielęgnacji skóry wokół oczu, na której widać już skutki upływającego czasu m.in. efekty chronologicznego starzenia skóry (zmniejszenie aktywności komórek oraz spowolnienie naturalnych procesów ich odnowy związane z wiekiem). Traci ona młodzieńczy blask, wyraźnie spada jej jędrność, a zmarszczki ulegają pogłębieniu i utrwaleniu. Niezbędna jest więc pielęgnacja stymulująca procesy regeneracji i odnowy struktur skóry. Dzięki wykorzystaniu substancji typu „SKIN REBORN” krem:

  • wyraźnie spłyca zmarszczki i redukuje „kurze łapki”,
  • ujędrnia wiotką skórę wokół oczu,
  • sprawia, że skóra staje się sprężysta, elastyczna i odzyskuje młodzieńczy blask.

W kremie wykorzystano aktywne i skuteczne substancje typu „SKIN REBORN”, działające w głębi skóry i odnawiające procesy komórkowe. Ich aktywność została potwierdzona badaniami aparaturowymi, in vitro oraz opiniami ekspertów.
BIOWEKTOR FGF – wyselekcjonowany spośród blisko 2 tys. substancji składnik chroniący czynnik wzrostu komórek skóry (FIBROBLAST GROWTH FACTOR), wpływający na ich odnawianie i funkcjonowanie oraz stymulowanie syntezy kola-genu. Wykazuje wysoką skuteczność w redukcji zmarszczek, zwiększeniu gęstości i wygładzeniu powierzchni skóry.
ANTI CHRONOLOGICAL AGING FACTOR – zainspirowany Nagrodą Nobla stymulator procesu wewnętrznej „odnowy” komórek skóry poprzez eliminację substancji związanych ze starzeniem chronologicznym. Dzięki mechanizmowi oczyszczania komórek pozwala „cofnąć ich biologiczny wiek”.
STYMULATOR RECYKLINGU WEWNĄTRZKOMÓRKOWEGO – substancja wpływająca na procesy odnowy w komórce na drodze odzyskiwania przez nią składników budulcowych z rozkładu utlenionych białek i lipidów. Efektem odnowy komórkowej jest wygładzenie mikrorzeźby naskórka i poprawa kolorytu cery.

Przeznaczenie

Krem przeznaczony jest do pielęgnacji skóry wokół oczu, na której widać już skutki upływającego czasu.

Dostawa / odbiór produktu:

Odbiór zamówionych produktów możliwy jest w 956 aptekach na terenie całej Polski. Zapraszamy do katalogu aptek, w celu poznania lokalizacji najbliższej apteki, która zrealizuje Państwa zamówienie. Dostawa do aptek na terenie całego kraju realizowana jest bezpłatnie w terminie 24-72h