KC-24 Prevent, tabletki, 6 szt
8.17 zł

KC-24 Prevent, tabletki, 6 szt

KC-24 Prevent, tabletki, 6 szt
Ostatnia cena produktu
8.17 zł
Icon
Ten produkt nie jest już dostępny w ofercie doz.pl
BEZPŁATNIE

Rekomendowany produkt zastępczy

Opis

Suplementy diety zapobiegający powstawaniu objawów zatrucia aldehydem octowym - powstawaniu kaca. Wpływa na zwiększenie efektywności i przyspieszenie metabolizmu toksyn powstających podczas spożywania alkoholu.

 

Składniki

Kwas bursztynowy, kwas fumarowy, witamina C, niacyna, witamina B6, wiitamina B12 oraz substancje pomocnicze: glutaminian sodu, glukoza, mikrokrystaliczna celuloza, stearynian magnezu, dwutlenek krzemu, indygokarmmina-barwnik.

Zalecane dzienne spożycie

2 do 6 tabletek w trakcie lub po spożyciu alkoholu oraz w przypadku złego samopoczucia w dniu następnym.

Dostawa / odbiór produktu:

Odbiór zamówionych produktów możliwy jest w 963 aptekach na terenie całej Polski. Zapraszamy do katalogu aptek, w celu poznania lokalizacji najbliższej apteki, która zrealizuje Państwa zamówienie. Dostawa do aptek na terenie całego kraju realizowana jest bezpłatnie w terminie 24-72h

Producent

SUN FARM
Dolna 21
05-092 Łomianki

KC-24 Prevent - zastosowanie i działanie

Skład:

glukoza glutaminian sodu witaminy z grupy B kwas fumarowy kwas bursztynowy witamina C (kwas askorbinowy) L-arginina L-cysteina

Postać:

tabletki

Kategoria:

Suplementy diety

Specjalności:

Medycyna rodzinna

Działanie :

przyspiesza przemiany metaboliczne alkoholu zapobiega złemu samopoczuciu po spożyciu alkoholu

Wskazania:

Łagodzenie nieprzyjemnych objawów nadużycia alkoholu, odtruwanie organizm z toksyn powstałych w wyniku spożytego alkoholu, obniżenie szkodliwego wpływu alkoholu na wątrobę, poprawa samopoczucia po nadmiernym spożyciu alkoholu, likwidacja oznak kaca (opuchnięte oczy, ziemista i blada cera).

Dawkowanie:

Doustnie. 2-4 tabletek w trakcie spożywania alkoholu. W przypadku wystąpienia złego samopoczucia spowodowanego spożyciem nadmiernych ilości alkoholu, należy przyjąć 2-6 tabletek. Nie należy przekraczać 6 tabletek na dobę.   Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Nie należy przekraczać zalecanej do spożycia porcji w ciągu dnia.   Przed zastosowaniem suplementu diety należy sprawdzić datę ważności podaną na opakowaniu (etykiecie). Nie należy go stosować po terminie ważności. Przechowuj preparat w miejscu niedostępnym i niewidocznym dla dzieci, zgodnie z wymogami producenta.