Dermika Future GF, krem przeciwzmarszczkowy, cera normalna i mieszana, 50 ml
95.89 zł

Dermika Future GF, krem przeciwzmarszczkowy, cera normalna i mieszana, 50 ml

Dermika Future GF, krem przeciwzmarszczkowy, cera normalna i mieszana, 50 ml
Ostatnia cena produktu
95.89 zł
Icon
Ten produkt nie jest już dostępny w ofercie doz.pl
BEZPŁATNIE

Opis

Preparat przeznaczony do pielęgnacji cery po 45. roku życia.

Właściwości

Jest wynikiem wieloletnich badań i odpowiedzią na proces chronologicznego starzenia się skóry (zmniejszenie aktywności komórek oraz spowolnienie procesów ich odnowy związane z wiekiem). Traci ona młodzieńczy blask, wyraźnie spada jej jędrność, a zmarszczki ulegają pogłębieniu i utrwaleniu. Niezbędna jest więc pielęgnacja stymulująca procesy regeneracji i odnowy struktur skóry. Dzięki wykorzystaniu substancji typu „SKIN REBORN” krem naprawczy dzień po dniu wyraźnie odmładza jej wygląd:

  • radykalnie spłyca zmarszczki,
  • sprawia, że skóra staje się jędrna i sprężysta, wygląda na ..odmłodzoną,
  • poprawia koloryt cery, subtelnie matuje, przywraca jej młodzieńczy blask i promienność,
  • wygładza i poprawia mikrorzeźbę naskórka,
  • intensywnie nawilża.
     

W kremie wykorzystano aktywne i skuteczne substancje typu „SKIN REBORN” działające w głębi skóry i odnawiające procesy komórkowe. Ich aktywność została potwierdzona badaniami aparaturowymi, in vitro oraz opiniami ekspertów.
BIOWEKTOR FGF – wyselekcjonowany spośród blisko 2 tys. substancji składnik chroniący czynnik wzrostu fibroblastów – komórek skóry (FIBROBLAST GROWTH FACTOR), wpływający na ich odnawianie i funkcjonowanie oraz stymulowanie syntezy kolagenu. Wykazuje wysoką skuteczność w redukcji zmarszczek, zwiększeniu gęstości i wygładzeniu powierzchni skóry.
ANTI CHRONOLOGICAL AGING FACTOR – zainspirowany Nagrodą Nobla stymulator procesu wewnętrznej „odnowy” komórek skóry poprzez eliminację związków zwią- zanych ze starzeniem chronologicznym. Dzięki mechanizmowi oczyszczania komórek pozwala „cofnąć ich biologiczny wiek”.
STYMULATOR RECYKLINGU WEWNĄTRZKOMÓRKOWEGO – substancja wpływająca na procesy odnowy w komórce na drodze odzyskiwania przez nią składników budulcowych z rozkładu utlenionych białek i lipidów. Efektem odnowy komórkowej jest wy- gładzenie mikrorzeźby naskórka i poprawa kolorytu cery.
BRAZYLIJSKI TURMALIN – ekskluzywny, naturalny składnik wywodzący się z idei lito- kosmetyków (naturalne kosmetyki mineralne) o potwierdzonych własnościach do stymulowania mikrokrążenia w skórze, co sprzyja poprawie jej kolorytu i wyglądu.
 

Przeznaczenie

Preparat przeznaczony do pielęgnacji cery po 45. roku życia.

Dostawa / odbiór produktu:

Odbiór zamówionych produktów możliwy jest w 956 aptekach na terenie całej Polski. Zapraszamy do katalogu aptek, w celu poznania lokalizacji najbliższej apteki, która zrealizuje Państwa zamówienie. Dostawa do aptek na terenie całego kraju realizowana jest bezpłatnie w terminie 24-72h