Dermika Hypoalergica, krem ochronny, UVA/UVB 30, 50 ml
40.17 zł

Dermika Hypoalergica, krem ochronny, UVA/UVB 30, 50 ml

Dermika Hypoalergica, krem ochronny, UVA/UVB 30, 50 ml
Ostatnia cena produktu
40.17 zł
Icon
Ten produkt nie jest już dostępny w ofercie doz.pl
BEZPŁATNIE

Opis

Bardzo łagodny, hipoalergiczny Krem ochronny przeciw promieniom ultrafioletowym zakresu UVA i UVB.

Właściwości

Uwzględnia szczególne wymagania cery wrażliwej na słońce.
Krem skutecznie chroni skórę przed negatywnym wpływem promieniowania słonecznego. Może być stosowany przez cały rok. Można nakładać go na krem pielęgnacyjny lub bezpośrednio na skórę.
 

Przeznaczenie

Przeznaczony do skóry szczególnie wrażliwej, źle reagującej zarówno na słońce, jak i środki kosmetyczne, skłonnej do przebarwień posłonecznych i podrażnień.

Stosowanie

Cienką warstwę Kremu rozprowadzić równomiernie na skórze twarzy i szyi ok. 15–20 minut przed wyjściem na zewnątrz. Przedtem nałożyć krem pielęgnacyjny. W czasie słonecznej pogody (zarówno latem, jak i zimą) zaleca się codzienne stosowanie Kremu. W celu zapewnienia skutecznej ochrony w przypadku dłuższego przebywania na słońcu preparat należy nakładać kilka razy dziennie co 1,5 – 2 godziny.

Dostawa / odbiór produktu:

Odbiór zamówionych produktów możliwy jest w 919 aptekach na terenie całej Polski. Zapraszamy do katalogu aptek, w celu poznania lokalizacji najbliższej apteki, która zrealizuje Państwa zamówienie. Dostawa do aptek na terenie całego kraju realizowana jest bezpłatnie w terminie 24-72h