Dermika Aquaoptima, krem regenerujący, nawilżający na dzień/noc, 50 ml
51.80 zł

Dermika Aquaoptima, krem regenerujący, nawilżający na dzień/noc, 50 ml

Dermika Aquaoptima, krem regenerujący, nawilżający na dzień/noc, 50 ml
Ostatnia cena produktu
51.80 zł
Icon
Ten produkt nie jest już dostępny w ofercie doz.pl
BEZPŁATNIE

Opis

Regenerujący krem nawilżający na dzień/noc na bazie wody źródlanej z Deeside.

Właściwości

Krem zapewnia regenerację każdego typu cery zmęczonej stresem i działaniem czynników zewnętrznych. Daje długotrwały efekt odżywienia i poprawy nawilżenia skóry twarzy i szyi. Pozostawia na powierzchni cienką warstewkę chroniącą głębsze warstwy skóry przed odwodnieniem i utratą elastyczności. Zawarty w kremie kompleks regenerujący o działaniu natłuszczającym i uszczelniającym naskórek oraz woda z Deeside i składniki nawilżające zwiększają nawilżenie o ponad 30% już po 4 godzinach od aplikacji, utrzymując je przez minimum 24 godziny. Wyciąg z granatu i woda z Deeside chronią skórę przed stresem oksydacyjnym i procesami starzenia się.

Przeznaczenie

Krem polecany jest zarówno na dzień, jak i na noc, do każdego typu cery odwodnionej, wymagającej lekkiego natłuszczenia i przywrócenia optymalnego poziomu nawilżenia.

Stosowanie

Krem polecany jest do stosowania zarówno na dzień przed wykonaniem makijażu, jak i na noc po dokładnym oczyszczeniu twarzy.

Dostawa / odbiór produktu:

Odbiór zamówionych produktów możliwy jest w 955 aptekach na terenie całej Polski. Zapraszamy do katalogu aptek, w celu poznania lokalizacji najbliższej apteki, która zrealizuje Państwa zamówienie. Dostawa do aptek na terenie całego kraju realizowana jest bezpłatnie w terminie 24-72h