Paracetamol Hasco, 500 mg, tabletki powlekane, 30 szt.
7.19 zł

Paracetamol Hasco, 500 mg, tabletki powlekane, 30 szt.

Paracetamol  Hasco, 500 mg, tabletki powlekane, 30 szt.
Ostatnia cena produktu
7.19 zł
Icon
Ten produkt nie jest już dostępny w ofercie doz.pl
BEZPŁATNIE

Rekomendowany produkt zastępczy

Opis

Lek o działaniu przeciwbólowym i przeciwgorączkowym.

Skład

Paracetamol 500mg

Dawkowanie

Podawać doustnie w dawkach:
Dorośli i dzieci powyżej 12 lat: 2 tabletki, do 4 razy na dobę. Nie częsciej niż co 4 godziny oraz nie więcej niż do 8 tabletek na dobę. Dzieci w wieku 6-12 lat: 1/2-1 tabletki do 4 razy na dobę. Nie częsciej niż co 4 godziny oraz nie więcej niż do 4 tabletek na dobę

Działanie

Przeciwbólowe i przeciwgorączkowe

Wskazania

  • bóle głowy
  • bóle gardła
  • migreny
  • bóle zębów
  • bóle kostne, stawowe i mięśniowe
  • bolesne miesiączkowanie
  • przy przeziębieniach i stanach grypopodobnych

Przeciwwskazania

Uczulenie lub nadwrażliwość na którykolwiek ze składników preparatu. Dzieci poniżej 6 roku życia

Działania niepożądane

Rzadko: skórne reakcje uczuleniowe, porzywka rumień, zapalenie skóry.

Bardzo rzadko: zmniejszenie liczby płytek krwi, zmniejszenie liczby białych krwinek, nudności, wymioty, biegunka.

Dostawa / odbiór produktu:

Odbiór zamówionych produktów możliwy jest w 956 aptekach na terenie całej Polski. Zapraszamy do katalogu aptek, w celu poznania lokalizacji najbliższej apteki, która zrealizuje Państwa zamówienie. Dostawa do aptek na terenie całego kraju realizowana jest bezpłatnie w terminie 24-72h