BioCardine 900, kapsułki elastyczne, 900 mg, 60 szt
35.43 zł

BioCardine 900, kapsułki elastyczne, 900 mg, 60 szt

BioCardine 900, kapsułki elastyczne, 900 mg, 60 szt
Ostatnia cena produktu
35.43 zł
Icon
Ten produkt nie jest już dostępny w ofercie doz.pl
BEZPŁATNIE

Skład

Skład substancji czynnych:

900 mg oleju z mięśni ryb (sardynki, sardela) zawierającego 550 mg niezbędnych nienasyconych kwasów tłuszczowych nnkt omega-3, w tym: 300 mg kwasu eikozapentaenowego-EPA, 200 mg kwasu dokozaheksaenowego DHA.

Substancje pomocnicze:

Wyciąg z rozmarynu, palmitynian kwasu askorbowego, tokoferole naturalne, substancja smakowa cytrynowa, olej roślinny (nośnik).

Składniki kapsułki: żelatyna, gliceryna.

Wskazania

Profilaktyka i leczenie wspomagające chorób serca i układu krążenia (m.in. arytmia, choroba zakrzepowa, miażdżyca). Wspomagająco w hipertriglicerydemii, zbyt wysokim stężeniu LDL-cholesterolu i zbyt niskim stężeniu HDL-cholesterolu we krwi. Leczenie wspomagające reumatoidalnego zapalenia stawów.

 

Dostawa / odbiór produktu:

Odbiór zamówionych produktów możliwy jest w 961 aptekach na terenie całej Polski. Zapraszamy do katalogu aptek, w celu poznania lokalizacji najbliższej apteki, która zrealizuje Państwa zamówienie. Dostawa do aptek na terenie całego kraju realizowana jest bezpłatnie w terminie 24-72h

BioCardine Omega-3 (BioCardine 900) - zastosowanie i działanie

Skład:

olej z sardynek i sardeli

Postać:

kapsułki

Kategoria:

Suplementy diety

Specjalności:

Kardiologia Medycyna rodzinna

Działanie :

uzupełnia dietę w kwasy tłuszczowe omega-3

Wskazania:

Suplementacja diety w składniki wspomagające walkę z nadmiarem triglicerydów, zbyt wysokim stężeniem LDL-cholesterolu( tzw. zły cholesterol) i zbyt niskim stężeniem HDL-cholesterolu ( tzw. dobry cholesterol) we krwi.

Dawkowanie:

Doustnie. Dzieci w wieku 3 do 12 lat: 1 kapsułka na dobę. W przypadku zwiększonego zapotrzebowania 3 kapsułki na dobę. Dorośli i dzieci powyżej 12 roku życia: 2-3 kapsułki na dobę. W przypadku zwiększonego zapotrzebowania 6 kaspułek na dobę. Preparat należy przyjmować 15-20 minut przed posiłkiem. Kapsułki należy połknąć w całości, popijając niewielką ilością wody. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Nie należy przekraczać zalecanej do spożycia porcji w ciągu dnia. Przed zastosowaniem suplementu diety należy sprawdzić datę ważności podaną na opakowaniu (etykiecie). Nie należy go stosować po terminie ważności. Przechowuj preparat w miejscu niedostępnym i niewidocznym dla dzieci, zgodnie z wymogami producenta.

Poinformuj lekarza:

Gdy masz nadwrażliwość na składniki preparatu, na skazę krwotoczną lub oczekujesz na zabieg operacyjny. Gdy przyjmujesz leki przeciwzakrzepowe. Gdy jesteś lub przypuszczasz, że jesteś w ciąży, a także gdy karmisz piersią. W okresie ciąży i karmienia piersią stosować po konsultacji z lekarzem.