DietaLight Koktajl mocca, 33 g, 5 saszetek
DietaLight Koktajl mocca, 33 g, 5 saszetek
0.00 zł

DietaLight Koktajl mocca, 33 g, 5 saszetek

DietaLight Koktajl mocca, 33 g, 5 saszetek
Ostatnia cena produktu
0.00 zł
Icon
Ten produkt nie jest już dostępny w ofercie doz.pl
BEZPŁATNIE

Opis

DietaLight to skuteczna, gotowa i kompletna dieta niskokaloryczna, stosowana w celu redukcji masy ciała. To szeroka gama smacznych, gotowych lub łatwych do przyrządzenia produktów. 

Właściwości

Zawierają optymalną ilość składników odżywczych: niezbędne kwasy tłuszczowe, błonnik i białko wyselekcjonowane z niemodyfikowanej genetycznie soi oraz pełen zestaw witamin i składników mineralnych. Stosując DietaLight VLCD zdecydowanie ograniczamy ilość dostarczanych organizmowi kalorii. Deficyt energii powoduje, że organizm wykorzystuje swoje zapasy. Efekt to spadek masy ciała i redukcja tkanki tłuszczowej. 

Sposób użycia

Sposoby stosowania DietaLight

1) Kuracja restrykcyjna VLCD, skuteczna w redukcji masy ciała:
Długość: 3 tygodnie.

Kobiety powinny spożywać 5 posiłków mężczyźni 6 posiłków DietaLight VLCD dziennie. Dieta kompletna, nie należy uzupełniać innymi posiłkami/suplementami. Zapewnia dostarczenie ok. 600-700 kcal/dziennie.
Dieta przeznaczona wyłącznie dla osób dorosłych i zdrowych VLCD stosuje się przez 3 tygodnie, a następnie stopniowo rozszerza dietę. Wychodzenie z diety polega na zwiększaniu energetyczności posiłków o 200 kcal co 2 tygodnie, tj. w 4 i 5 tygodniu kuracji (po ukończeniu okresu 3 tygodniowego VLCD) zalecane jest podawanie dodatkowo ok.300 kcal w postaci produktów  konwencjonalnych (zamiast 1 posiłku DietaLight ). W kolejnych tygodniach stopniowo zwiększamy kaloryczność diety i zastępujemy kolejne produkty VLCD posiłkami konwencjonalnymi.

2) Kuracja mieszana:

Produkty DietaLight VLCD i LCD można łączyć z konwencjonalnym niskokalorycznym pożywieniem, zastępując nimi np. 1-3 posiłki dziennie. Pamiętaj, że w ciągu dnia należy spożywać łącznie 5 posiłków.

 

Przygotowanie produktu:
Produkty DietaLight VLCD to posiłki łatwe do przygotowania. Zawartość saszetki należy rozpuścić w 200 ml wody, w zależności od produktu zimnej lub gorącej; wymieszać trzepaczką lub zmiksować: Koktajl o smaku mocca przygotowujemy na zimno lub na gorąco 

Cechy produktu