DietaLight przekąska karmelowa w mlecznej czekoladzie, 60 g, 6 szt
41.49 zł

DietaLight przekąska karmelowa w mlecznej czekoladzie, 60 g, 6 szt

DietaLight przekąska karmelowa w mlecznej czekoladzie, 60 g, 6 szt
Ostatnia cena produktu
41.49 zł
Icon
Ten produkt nie jest już dostępny w ofercie doz.pl
BEZPŁATNIE

Opis

Przekąska karmelowa (baton) w mlecznej czekoladzie jest środkiem spożywczym zastępującym posiłek do kontroli masy ciała i należy do grupy produktów LCD*. Jest produktem stosowanym w zastępstwie posiłku do kontroli głodu. Jest bogaty w białko i błonnik, dzięki czemu daje uczucie sytości na długo. Zawiera również cenne dla organizmu witaminy i minerały. 

Właściwości

Baton DietaLight zawiera wszystkie minerały, witaminy i składniki odżywcze niezbędne dla organizmu. Zawiera również dużą ilość białka i błonnika, dzięki czemu jest niezwykle sycący. Batonem DietaLight można zastąpić jeden z posiłków w ciągu dnia, dzięki czemu dostarczamy organizmowi wielu substancji odżywczych i zapewniamy sobie poczucie sytości na długi czas. Jeden baton to 218 kcal., więc zastępując nim posiłek zmniejszamy dzienne spożycie kalorii, co pomoże nam utrzymać wagę lub tracić kolejne centymetry. 

Przeznaczenie

Baton DietaLight przeznaczony jest dla osób, które ukończyły dietę restrykcyjną lub bez wcześniejszej diety, w celu kontroli wagi lub dla osób na diecie mieszanej, które miksują produkty DietaLight z konwencjonalnym pożywieniem. Może zastąpić podwieczorek lub drugie śniadanie, np. na spacerze, w pracy, po wyjściu z siłowni etc. Aby mieć głód pod kontrolą, wystarczy zawsze mieć baton DietaLight przy sobie – w biurku, w torebce czy w samochodzie. 

Dostawa / odbiór produktu:

Odbiór zamówionych produktów możliwy jest w 956 aptekach na terenie całej Polski. Zapraszamy do katalogu aptek, w celu poznania lokalizacji najbliższej apteki, która zrealizuje Państwa zamówienie. Dostawa do aptek na terenie całego kraju realizowana jest bezpłatnie w terminie 24-72h