Artro-Vital Jedyny, tabletki, 40 szt
10.79 zł

Artro-Vital Jedyny, tabletki, 40 szt

Artro-Vital Jedyny, tabletki, 40 szt
Ostatnia cena produktu
10.79 zł
Icon
Ten produkt nie jest już dostępny w ofercie doz.pl
BEZPŁATNIE

Rekomendowany produkt zastępczy

Opis

Artro-Vital jedyny to preparat uzupełniający dietę w glu-kozaminę wspomagającą prawidłową pracę stawów. Glukozamina jest jednym ze składników budulcowych chrząstki stawowej i płynu maziowego. Regularnie spożywana sprzyja utrzymaniu prawidłowej struktury tkanki chrzęstnej zapewniając stawom elastyczność i ruchomość. Wspiera procesy przeciwzapalne organizmu i prawidłowe tunkcjonowanie tkanki łącznej pomagając utrzymać stawy w dobrej kondycji.

Składniki

Siarczan glukozaminy 2 KCI, poliwinylopirolidon (emulgator), celuloza mikrokrystaliczna (substancja wypełniająca), stearynian magnezu (substancja prze-ciwzbrylająca), dwutlenek tytanu (barwnik), dwutlenek krzemu (nośnik), hydroksypropylometyloceluloza (substancja zagęszczająca), glikol polietylenowy (substancja wiążąca), talk (substancja przeciwzbrylająca), glicerol (emulgator), monooleinian polioksyetylenosorbitolu (emulgator).

Dzienna porcja (1 tabletka) zawiera: 1500 ma siarczanu glukozaminy.

Właściwości składników

Preparat uzupełnia dietę w glukozaminę istotną dla utrzymania optymalnej sprawności ruchowej stawów. Polecany jest zwłaszcza osobom starszyt kobietom w okresie menopauzy oraz osobom narażonym na duże obciążenia stawów sportowcom, osobom intensywnie uprawiającym sport, osobom z nadwagą.

Zalecane dzienne spożycie

1 tabletka dziennie. Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Preparat należy przyjmować przez co najmniej 8 tygodni. Utrzymanie prawidłowego stanu zdrowia wymaga zrównoważonego odżywiania i prowadzenia zdrowego trybu życia.

Dostawa / odbiór produktu:

Odbiór zamówionych produktów możliwy jest w 919 aptekach na terenie całej Polski. Zapraszamy do katalogu aptek, w celu poznania lokalizacji najbliższej apteki, która zrealizuje Państwa zamówienie. Dostawa do aptek na terenie całego kraju realizowana jest bezpłatnie w terminie 24-72h

Producent

OLFARM
Mokronoska 8
52-407 Wrocław

Artro-Vital Jedyny - zastosowanie i działanie

Skład:

siarczan glukozaminy

Postać:

tabletki

Kategoria:

Suplementy diety

Specjalności:

Medycyna rodzinna Medycyna sportowa Ortopedia i traumatologia narządu ruchu

Działanie :

uzupełnia codzienną dietę w glukozaminę

Wskazania:

Suplementacja codziennej diety w glukozaminę. Polecany jest zwłaszcza osobom starszym, kobietom w okresie menopauzy oraz osobom narażonym na duże obciążenia stawów: sportowcom, osobom intensywnie uprawiającym sport, osobom z nadwagą. 

Dawkowanie:

Doustnie. 1 tabletka dziennie. Preparat należy przyjmować przez co najmniej 8 tygodni.   Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Nie należy przekraczać zalecanej do spożycia porcji w ciągu dnia. Przed zastosowaniem suplementu diety należy sprawdzić datę ważności podaną na opakowaniu (etykiecie). Nie należy go stosować po terminie ważności. Przechowuj preparat w miejscu niedostępnym i niewidocznym dla dzieci, zgodnie z wymogami producenta.