Avoslim, kapsułki, 30 szt
Avoslim, kapsułki, 30 szt
0.00 zł

Avoslim, kapsułki, 30 szt

Avoslim, kapsułki, 30 szt
Ostatnia cena produktu
0.00 zł
Icon
Ten produkt nie jest już dostępny w ofercie doz.pl
BEZPŁATNIE

Opis

Avoslim to suplement diety przeznaczony dla osób odchudzających się. Składniki preparatu wspomagają redukcję i kontrolowanie masy ciała oraz procesy zachodzące w skórze. Dodatkowo chronią organizm przed szkodliwym wpływem wolnych rodników.

Składniki

Sprzężony kwas linolowy (CLA), kapsułka (żelatyna, substancja wiążąca - glicerol, barwniki - dwutlenek tytanu, kompleks miedziowy chlorofiliny, żółcień chinolinowa), wyciąg z owocni fasoli, olej z ogórecznika, kapsaicyna, substancja przeciwzbrylająca - dwutlenek krzemu.

1 kapsułka zawiera:
Sprzężony kwas linolowy (CLA) 625 mg
Wyciąg suchy z owocni fasoli 200 mg
Olej z ogórecznika 200 mg
Kapsaicyna 1,5 mg

Właściwości składników

Sprzężony kwas linolowy (CLA) pobudza naturalny metabolizm tłuszczów i ułatwia redukcję tkanki tłuszczowej. Jednocześnie hamuje proces powstawania i rozrostu tkanki tłuszczowej oraz stymuluje powstawanie masy mięśniowej. CLA pomaga w utrzymaniu prawidłowej struktury ciała i pozwala uniknąć efektu jo-jo. Posiada również właściwości antyoksydacyjne, przez co ogranicza powstawanie wolnych rodników.
Wyciąg suchy z owocni fasoli redukuje wchłanianie skrobi z pokarmów i spowalnia jej rozkład na cukry proste. W ten sposób zapobiega przekształcaniu nadwyżek węglowodanowych w tłuszcz i odkładaniu się tkanki tłuszczowej. Jednocześnie wpływa na utrzymanie stabilnego poziomu glukozy we krwi i zapobiega nagłym zmianom poziomu cukru we krwi.
Olej z ogórecznika stanowi bogate źródło nienasyconych kwasów tłuszczowych. Zawarty w oleju kwas gamma linolenowy reguluje metabolizm i wspomaga oczyszczanie organizmu ze szkodliwych substancji. Składniki oleju z ogórecznika pełnią ważną rolę w procesach zachodzących w komórkach skóry. Wpływają na wzmocnienie bariery zapobiegającej nadmiernej utracie wody przez skórę przyczyniając się do właściwego nawilżenia skóry i poprawy jej elastyczności.
Kapsaicyna zwiększa termogenezę w organizmie, co oznacza spalanie większej ilości kalorii, wydzielanej w postaci ciepła i przyspieszenie przemiany materii. Dzięki temu mechanizmowi kapsaicyna wpływa na redukcję tkanki tłuszczowej i kontrolę masy ciała.

Kapsułki przeznaczone są dla osób odchudzających się, dbających o poprawę sylwetki i utrzymanie prawidłowej masy ciała, a także o estetyczny wygląd skóry.

Zalecane dzienne spożycie

Dorośli - 1 kapsułka 2 razy dziennie w trakcie posiłku.
W trakcie stosowania produktu zaleca się zwiększoną aktywność fizyczną oraz ograniczenie ilości spożywanych kalorii.

Ostrzeżenia dotyczące bezpieczeństwa

Nadwrażliwość na którykolwiek ze składników produktu.
Nie zaleca się stosowania produktu przez kobiety w ciąży i karmiące piersią.

Producent

HASCO-LEK
Żmigrodzka 242e
Wrocław
Cechy produktu
PRODUCENT

Avoslim - zastosowanie i działanie

Skład:

kapsaicyna olej z ogórecznika CLA (sprzężony kwas linolowy) wyciąg z owocni fasoli

Postać:

kapsułki

Kategoria:

Suplementy diety

Specjalności:

Dietetyka

Działanie:

uzupełnia dietę w składnik poprawiające wygląd skóry uzupełnia dietę w składniki stymulujące spalanie tkanki tłuszczowej

Wskazania:

Suplementacja diety w składniki wspomagające redukcję i kontrolowanie masy ciała oraz procesy zachodzące w skórze.

Dawkowanie:

Doustnie. Dorośli 1 kapsułka 2 razy dziennie w trakcie posiłku.   Uwaga! W trakcie stosowania produktu zaleca się zwiększoną aktywność fizyczną oraz ograniczenie ilości spożywanych kalorii.   Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Nie należy przekraczać zalecanej do spożycia porcji w ciągu dnia. Przed zastosowaniem suplementu diety należy sprawdzić datę ważności podaną na opakowaniu (etykiecie). Nie należy go stosować po terminie ważności. Przechowuj preparat w miejscu niedostępnym i niewidocznym dla dzieci, zgodnie z wymogami producenta.

Poinformuj lekarza:

Gdy jesteś lub przypuszczasz, że jesteś w ciąży, a także, gdy karmisz piersią. Preparatu nie należy stosować w okresie ciąży i karmienia piersią.