Glukostin Hasco, tabletki powlekane, 30 szt
22.39 zł

Glukostin Hasco, tabletki powlekane, 30 szt

Glukostin Hasco, tabletki powlekane, 30 szt
Ostatnia cena produktu
22.39 zł
Icon
Ten produkt nie jest już dostępny w ofercie doz.pl
BEZPŁATNIE

Opis

 Składniki zawarte w produkcie są dobrym uzupełnieniem diety osoby z zaburzeniami gospodarki węglowodanowej, gdyż korzystnie wpływają na regulację poziomu cukru we krwi. Wyciąg z liści morwy białej oraz wyciąg z owocni fasoli spowalniają i zmniejszają stopień wchłaniania glukozy, co wspomaga prawidłową gospodarkę węglowodanową ustroju. Wyciąg z kory cynamonowca korzystnie wpływa na działanie insuliny, co wspomaga regulację poziomu cukru we krwi.

Składniki

wyciąg z liści morwy białej - 500 mg
wyciąg z owocni fasoli - 100 mg
wyciąg z kory cynamonowca - 100 mg 

Właściwości składników

 Tabletki Glukostin polecane są do uzupełniania codziennej diety osób z tendencją do podwyższonego poziomu cukru we krwi.

Zalecane dzienne spożycie

 1 tabletka 2 razy dziennie przed posiłkiem. W celu osiągnięcia właściwego efektu zalecane jest przyjmowanie preparatu przez dłuższy czas. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej porcji produktu.

Ostrzeżenia dotyczące bezpieczeństwa

 Produkt nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Produkt nie zastępuje prawidłowej diety cukrzycowej. Należy przestrzegać zaleceń lekarza dotyczących diety cukrzycowej, odpowiedniej ilości ruchu i przyjmowania leków.

Dostawa / odbiór produktu:

Odbiór zamówionych produktów możliwy jest w 941 aptekach na terenie całej Polski. Zapraszamy do katalogu aptek, w celu poznania lokalizacji najbliższej apteki, która zrealizuje Państwa zamówienie. Dostawa do aptek na terenie całego kraju realizowana jest bezpłatnie w terminie 24-72h

Producent

HASCO-LEK
Żmigrodzka 242e
51-131 Wrocław

Glukostin - zastosowanie i działanie

Skład:

wyciąg z kory cynamonowca wyciąg z owocni fasoli wyciąg z liści morwy białej

Postać:

tabletki

Kategoria:

Suplementy diety

Specjalności:

Medycyna rodzinna

Działanie :

uzupełnia dietę w składniki obniżające poziom cukru we krwi

Wskazania:

Preparat polecany jako uzupełnienie codziennej diety osób z tendencją do podwyższonego poziom cukru we krwi.

Dawkowanie:

Doustnie. 1 tabletka 2 razy dziennie przed posiłkiem.   W celu osiągnięcia właściwego efektu zalecane jest przyjmowanie preparatu przez dłuższy czas.   Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety.   Przed zastosowaniem suplementu diety należy sprawdzić datę ważności podaną na opakowaniu (etykiecie). Nie należy go stosować po terminie ważności. Przechowuj preparat  w miejscu niedostępnym i niewidocznym dla dzieci, zgodnie z wymogami producenta.