Silol 350 F, płyn, 150 g
17.78 zł

Silol 350 F, płyn, 150 g

Silol  350 F, płyn, 150 g
Ostatnia cena produktu
17.78 zł
Icon
Ten produkt nie jest już dostępny w ofercie doz.pl
BEZPŁATNIE

Silol - Dimethiconum - zastosowanie i działanie

Skład:

dimetikon

Postać:

płyn do stosowania na skórę

Kategoria:

Dermatologia

Specjalności:

Dermatologia i wenerologia

Działanie :

przeciwdziała nadmiernemu wysuszeniu skóry ochronne

Wskazania:

Okolice skóry narażone na macerację - przetoki, odleżyny, sączące rany. Oparzenia. Zapobiegawczo - przed dermatozami zawodowymi jako tzw. niewidzialna rękawiczka. Pokrywanie opartunków przed sterylizacją w celu zapobieżenia przyklejaniu się do ran.

Dawkowanie:

Zewnętrznie. Smarować powierzchnie skóry narażone na kontakt z substancjami szkodliwymi, zabieg powtarzać po 4 godzinach. Preparaty 2% stosowane są do nasycania jałowych opatrunków na powierzchnię skóry pozbawioną naskórka. Uwaga! Nie stosować na skórę twarzy. Zapoznaj się z właściwościami leku opisanymi w ulotce przed jego zastosowaniem. Przed zastosowaniem leku należy sprawdzić datę ważności podaną na opakowaniu (etykiecie). Nie należy stosować leku po terminie ważności. Przechowuj lek w szczelnie zamkniętym opakowaniu, w miejscu niedostępnym i niewidocznym dla dzieci, zgodnie z wymogami producenta.

Poinformuj lekarza:

Gdy masz nadwrażliwość na składniki preparatu, świeżo ziarninujące rany. Gdy jesteś lub przypuszczasz, że jesteś lub przypuszczasz, że jesteś w ciąży lub karmisz piersią.