Produkt w kategoriach

Lakta Plus, laktator ręczny, 1 szt.

Lakta Plus, laktator ręczny, 1 szt.

25.99 zł
Icon Możliwe formy odbioru:
Bezpłatna dostawa do apteki
Wysyłka kurierem DHL
Paczkomaty Inpost

Opis

Lakta plus, laktator ręczny z akcesoriami do karmienia.

Skład

W komplecie smoczek silikonowy rozmiar M (do mleka), nakrętk z dyskiem uszczelniającym, przykrywka, podstawka oraz dodatkowy zapas uszczelek.

Działanie

Laktator Lakta PLUS dzięki dużej sile ssania skutecznie ściąga nawet bardzo głębokie pokłady mleka. Zapobiega w ten sposób bolesnym zastojom i zapaleniom piersi. Łatwy w codziennej obsłudze i utrzymaniu idealnej higieny.

Laktator wyróżnia konstrukcja tłokowa, która pozwał regulować rytm i siłę ssania.

Dzięki prostej budowie łatwo się rozkręć i czyści co ułatwia zachowanie prawidłowej higieny.

Lakta PLUS charakteryzuje się dużą siłą ssania, skutecznie ściąga pokarr zapobiegając bolesnym zastojom.

Wszystkie materiały użyte do produkc laktatora są specjalnymi tworzywami przeznaczonymi do kontakt z żywnością i nie zawierają Bisfenolu A.

Dostawa / odbiór produktu:

Odbiór zamówionych produktów możliwy jest w 854 aptekach na terenie całej Polski. Zapraszamy do katalogu aptek, w celu poznania lokalizacji najbliższej apteki, która zrealizuje Państwa zamówienie. Dostawa do aptek na terenie całego kraju realizowana jest bezpłatnie w terminie 24-72h


Wasze komentarze


Informacje / opinie zawarte w komentarzach stanowią subiektywną ocenę użytkownika i nie mogą być traktowane jako porada dotycząca zażywania / stosowania produktu. W przypadku wątpliwości prosimy o konsultacje z Farmaceutą Dbam o Zdrowie.

komentarze wspierane przez Disqus