Edixal, kapsułki żelowe, 60 szt
64.38 zł

Edixal, kapsułki żelowe, 60 szt

Edixal, kapsułki żelowe, 60 szt
Ostatnia cena produktu
64.38 zł
Icon
Ten produkt nie jest już dostępny w ofercie doz.pl
BEZPŁATNIE

Opis

Suplement diety wspomagający spalanie tłuszczu w problematycznych częściach ciała

Składniki

Zawartość 2kapsułki
Wyciąg z zielonej herbaty 325mg
Wyciąg z guarany 60mg
Wyciąg z kakao 25mg
Wyciąg z żeń-szenia koreańskiego 25mg
Wyciąg z żeń-szenia koreańskiego-czerwony 20mg
Wyciąg z imbiru 75mg
Winian L-karnityny 25mg
Ekstrakt z liści oliwki 25mg
Ekstrakt z chili 3,75mg

olej sojowy, żelatyna, wyciąg z zielonej herbaty, gliceryna, wosk pszczeli, wyciąg z imbiru, woda, wyciąg z guarany, lecytyna sojowa, wyciąg z kakao, wyciąg z żeń- szenia koreańskiego, winian L-karnityny, ekstrakt z oliwki, wyciąg z żeń- szenia koreańskiego-czerwony, tlenki i wodorotlenki żelaza, dwutlenek tytanu, ekstrakt z chili, koszenila

Właściwości składników

Zawiera wysoce efektywny Kompleks Lipotherm składający się ze skoncentrowanych, standaryzowanych wyciągów zielonej herbaty, kakao, żeń- szenia i guarany, o pozytywnym wpływie na krążenie krwi i procesy wytwarzania ciepła przez organizm; jednocześnie składniki kompleksu stymulują i wspomagają lipolizę, czyli proces rozkładu nagromadzonej tkanki tłuszczowej oraz wspierają procesy utleniania tłuszczów prowadzące do zmniejszenia ich zawartości w tkance.

Wchodząca w skłąd L-karnityna odgrywa bardzo ważną rolę w metabolizmie tłuszczów i pomaga w przetwarzaniu ich w energię.

Jest przeznaczony dla osób chcących modelować swoją sylwetkę, zwłaszcza w problematycznych partiach ciała, takich jak: biodra, uda, pośladki i brzuch, a jego składniki wydatnie przyczyniają się do spalanie tłuszczu znajdującego się w tkance podskórnej.

Zalecane dzienne spożycie

Pierwszą porcję zażyć rano, podczas śniadania, drugą porcję- 6h później, w porze obiadu, popijając wodą.

Waga ciała do 60kg- 1kapsułka 2 razy dziennie
Waga ciała powyżej 60kg- 2 kapsułki 2 razy dziennie

Producent

WALMARK
Teatralna 9
41-200 Sosnowiec

Edixal - zastosowanie i działanie

Skład:

wyciąg z zielonej herbaty wyciąg z kakao wyciąg z imbiru ekstrakt z liści oliwki wyciąg z guarany wyciąg z korzenia żeń-szenia koreańskiego winian L-karnityny ekstrakt z chili

Postać:

kapsułki

Kategoria:

Suplementy diety

Specjalności:

Dietetyka

Działanie :

uzupełnia dietę w składniki stymulujące spalanie tkanki tłuszczowej

Wskazania:

Suplement diety. Uzupełnienie diety w składniki wspomagające spalanie tkanki tłuszczowej.

Dawkowanie:

Doustnie. 2-4 kapsułki dziennie, podczas posiłku.   Uwaga! Nie należy przyjmować kapsułek na pusty żołądek. Najlepsze wyniki uzyskuje się zażywając preparat na 1-2 godziny po lub przed treningiem. Nie należy otwierać kapsułek ani dopuszczać do bezpośredniego kontaktu ich zawartości z błonami śluzowymi lub oczami. Należy zachować 2-3 godzinny odstęp w przypadku przyjmowania leków lub innych suplementów diety.   Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Nie należy przekraczać zalecanej do spożycia porcji w ciągu dnia. Przed zastosowaniem suplementu diety należy sprawdzić datę ważności podaną na opakowaniu (etykiecie). Nie należy go stosować po terminie ważności. Przechowuj preparat w miejscu niedostępnym i niewidocznym dla dzieci, zgodnie z wymogami producenta.

Poinformuj lekarza:

Gdy masz astmę, wrzody żołądka, infekcje przewodu pokarmowego, pęcherzyka żółciowego lub trzustki oraz inne problemy trawienne możliwość stosowania preparatu należy skonsultować z lekarzem.