Scholl ProSport, ochraniacz łokcia, rozmiar L
19.49 zł

Scholl ProSport, ochraniacz łokcia, rozmiar L

Scholl ProSport, ochraniacz łokcia, rozmiar L
Ostatnia cena produktu
19.49 zł
Icon
Ten produkt nie jest już dostępny w ofercie doz.pl
BEZPŁATNIE

Opis

Zapewnia efektywną ochronę przed tzw. „zespołem bolesnego łokcia” spowodowanym przemęczeniem lub przeciążeniem. Wygodny w noszeniu.

Efektywny zarówno przy świeżych jak i zastarzałych kontuzjach. Unikalna konstrukcja o podwójnym nacisku gwarantuje maksymalną ochronę. Dopasowuje się do kształtu łokcia, nie ześlizguje się, nie marszczy, nie przesuwa.

Opracowany zgodnie z zaleceniami najlepszych fizjoterapeutów. ProSport ochraniacz łokcia zapewnia efektywną ochronę uszkodzonych więzadeł, mieśni i słabych lub niestabilnych stawów. odpowiedni dla różnego rodzaju aktywności sportowych. Multi- stretch- nie ześlizguje się, nie marszczy ani nie podwaja. Coolmax utrzymuje mięśnie i stawy w optymalnej temperaturze. Kompresja przyspiesza rehabilitację. Wygodne do zakładania i w dłuższym użyciu.

Rozmiar L - obwód łokcia w centralnej części 27,9 - 30,5 cm. 1 sztuka.

Dostawa / odbiór produktu:

Odbiór zamówionych produktów możliwy jest w 951 aptekach na terenie całej Polski. Zapraszamy do katalogu aptek, w celu poznania lokalizacji najbliższej apteki, która zrealizuje Państwa zamówienie. Dostawa do aptek na terenie całego kraju realizowana jest bezpłatnie w terminie 24-72h