Urinatin Efekt, kapsułki, 15 szt
19.69 zł

Urinatin Efekt, kapsułki, 15 szt

Urinatin Efekt, kapsułki, 15 szt
Ostatnia cena produktu
19.69 zł
Icon
Ten produkt nie jest już dostępny w ofercie doz.pl
BEZPŁATNIE

Opis

Urinatin jest preparatem, który, przyjmowany systematycznie, wspomaga prawidłowe funkcjonowanie dróg moczowych oraz wspiera naturalne mechanizmy obronne układu moczowego.

Składniki

(1 kapsułka): wyciąg z owoców żurawiny 200 mg, substancje dodatkowe: tłuszcz roślinny, żelatyna, olej sojowy, glicerol, lecytyna, krzemian glinowo-potasowy, czerwoyn tlenek żelaza.

Właściwości składników

Wyciąg z owoców żurawiny - jest bogatym źródłem proantocyjanidyn i fruktozy, które utrudniają przyleganie bakterii do nabłonka dróg moczowych, dzięki czemu są one naturalnie wypłukiwane strumieniem moczu na zewnątrz. Zawarte w żurawinie kwasy organiczne (benzoesowy, cytrynowy, jabłkowy) obniżają pH moczu (zakwaszają go) stwarzając niekorzystne warunki dla rozwoju bakterii.

Wspomaganie prawidłowego funkcjonowania układu moczowego.

Zalecane dzienne spożycie

Przyjmować od 1 do 6 kapsułek dziennie, popijając dużą ilością płynu, najlepiej w trakcie posiłków. Nie przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia.
Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety i zdrowego trybu życia.

Dostawa / odbiór produktu:

Odbiór zamówionych produktów możliwy jest w 955 aptekach na terenie całej Polski. Zapraszamy do katalogu aptek, w celu poznania lokalizacji najbliższej apteki, która zrealizuje Państwa zamówienie. Dostawa do aptek na terenie całego kraju realizowana jest bezpłatnie w terminie 24-72h

Producent

PHYTOPHARM
Klęka 1
63-040 Nowe Miasto nad Warta

Urinatin Efekt - zastosowanie i działanie

Skład:

wyciąg z owoców żurawiny wyciąg z koszyczków rumianku

Postać:

kapsułki

Kategoria:

Suplementy diety

Specjalności:

Medycyna rodzinna Urologia

Działanie :

uzupełnia dietę w składniki utrudniające przyleganie bakterii do nabłonka dróg moczowych uzupełnia dietę w składniki wspomagające prawidłowe funkcjonowanie dróg moczowych

Wskazania:

Suplementacja codziennej diety w składniki wspomagające prawidłowe funkcjonowanie dróg moczowych oraz wspierające naturalne mechanizmy obronne układu moczowego.

Dawkowanie:

Doustnie. 1 kapsułka dziennie, popijając dużą ilością płynu, najlepiej w trakcie posiłków.   Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Nie należy przekraczać zalecanej do spożycia porcji w ciągu dnia. Przed zastosowaniem suplementu diety należy sprawdzić datę ważności podaną na opakowaniu (etykiecie). Nie należy go stosować po terminie ważności. Przechowuj preparat w miejscu niedostępnym i niewidocznym dla dzieci, zgodnie z wymogami producenta.