Centrum kompletne od A do Z Silver 50+, 100 tabletek
68.09 zł

Centrum kompletne od A do Z Silver 50+, 100 tabletek

Centrum kompletne od A do Z Silver 50+, 100 tabletek
Ostatnia cena produktu
68.09 zł
Icon
Ten produkt nie jest już dostępny w ofercie doz.pl
BEZPŁATNIE

Rekomendowany produkt zastępczy

Opis

Centrum Silver 50+ to kompletny zestaw witamin i minerałów z luteiną opracowany specjalnie z myślą o zmieniających się potrzebach organizmu osób po 50. roku życia.

Składniki

1 tabletka:
Witamina A (50% jako beta-karoten 800 µg
Luteina 1000 µg
Witamina E 18 mg
Witamina C 120 mg
Witamina K1 30 µg
Witamina B1 1,65 mg
Witamina B2 2,1 mg
Witamina B6 2,1 mg
Witamina B12 3 µg
Witamina D 5 µg
Biotyna 75 µg
Kwas foliowy 300 µg
Niacyna 24 mg
Kwas pantotenowy 9 mg
Wapń 162 mg
Fosfor 125 mg
Magnez 100 mg
Potas 40 mg
Chrom 36,3 mg
Molibden 50 µg
Selen 30 µg
Cynk 5 mg

Właściwości składników

Centrum Silver 50+ :

  • witalność
  • odporność
  • zdrowe oczy
  • zdrowe i silne kości


Mangan, magnez i fosfor oraz witaminy z grupy B odgrywają kluczową rolę w utrzymaniu odpowiedniego poziomu energii w Twoim organizmie przez cały dzień. Dopasowane poziomy biotyny, witaminy A, C i niacyny korzystnie wpływaja na stan skóry, a przez to na Twój wygląd. Zanieczyszczenie powietrza, promienie słoneczne oraz ozon wpływają niekorzystnie naTwój organizm. Centrum, dzięki złożonym przeciwutleniaczom w nim zawartym, wspomoże organizm w walce z zewnętrznymi zagrożeniami i zminimalizuje ich szkodliwy wpływ. Życie ma tak wiele do zaoferowania , więc bardzo ważne jest by być zdrowym. Odpowiednia ilość witamin C,E oraz A, selen i cynk to dla niego wielkie wzmocnienie. Najnowsze odkrycia naukowe dowodzą, że właściwa dieta może bardzo ułatwić zachowanie dobrego zdrowia oczu. Najważniejsze dla nich składniki to witamina A i luteina zawarte, w Centrum. Kości są zbudowane z różnych minerałów. Aby dostarczyc Tobie witamin i soli mineralnych, niezbędnych do budowania i utrzymywania zdrowych kości, dodaliśmy do Centrum specjalny zestaw substancji, złożony z witaminy D, K, wapnia, manganu i magnezu.

Zalecane dzienne spożycie

1 tabletka dziennie. Nie należy przekraczać dziennej zalecanej dawki.

Dostawa / odbiór produktu:

Odbiór zamówionych produktów możliwy jest w 961 aptekach na terenie całej Polski. Zapraszamy do katalogu aptek, w celu poznania lokalizacji najbliższej apteki, która zrealizuje Państwa zamówienie. Dostawa do aptek na terenie całego kraju realizowana jest bezpłatnie w terminie 24-72h