Yomi Żelazo, żelki, 60 szt
Yomi Żelazo, żelki, 60 szt
0.00 zł

Yomi Żelazo, żelki, 60 szt

Yomi Żelazo, żelki, 60 szt
Ostatnia cena produktu
0.00 zł
Icon
Ten produkt nie jest już dostępny w ofercie doz.pl
BEZPŁATNIE

Opis

Yomi to delikatne, słodkie żelki pochodzenia naturalnego w kształcie miśków.

Dzięki zastosowaniu tylko naturalnych składników, charakteryzują się doskonałym smakiem świeżych winogron oraz przyjemnie miękką konsystencją przypominającą galaretkę.

Składniki

Glukoza, sacharoza, pektyna cytrusowa (stabilizator), kwas cytrynowy (regulator kwasowości), cytrynian sodu (regulator kwasowości), witamina C (kwas L0askorbinowy), żelazo (fumaran żelaza), koncentrat czarnej marchwi (barwnik), koncentrat owoców bzu czarnego (barwnik), aromat winogronowy, witamina B12 (cyjanokobalamina), kwas foliowy (kwas pteroilomonoglutaminowy).

Właściwości składników

Yomi żelazo to suplement diety zawierający w swoim składzie witaminy: C, B12 oraz kwas foliowy i żelazo. Żelazo jest niezbędne do rozwoju funkcji poznawczych u dzieci a także do prawidłowego wytwarzania hemoglobiny (czerwonego barwnika krwi) oraz dostarczania tlenu wszystkim komórkom organizmu. Witamina B12 i kwas foliowy przyczyniają się do prawidłowego funkcjonowania układu nerwowego.

W okresie spadku odporności; W celu uzupełnienia diety w witaminy i minerały; W okresach wzmożonej aktywności psychofizycznej; Dla zapewnienia poprawnego rozwoju i funkcjonowania organizmu.

Zalecane dzienne spożycie

Dzieci powyżej trzeciego roku życia: 1 żelek raz dziennie.

Dorośli: 2 żelki raz dziennie.

Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia.

Ostrzeżenia dotyczące bezpieczeństwa

Produkt nie powinien być stosowany przez osoby uczulone na którykolwiek z jego składników.

Suplement diety nie może byc stosowany jako substytut zróżnicowanej diety.

Producent

LABORATORIA NATURY
Zawieprzycka 8m
Lublin
Cechy produktu
PRODUCENT

Yomi Żelazo - zastosowanie i działanie

Skład:

kwas foliowy witamina C (kwas askorbinowy) witamina B12 (cyjanokobalamina) fumaran żelaza

Postać:

żelki

Kategoria:

Suplementy diety

Specjalności:

Medycyna rodzinna Pediatria

Działanie:

uzupełnia dietę w witaminę C uzupełnia dietę w żelazo uzupełnia codzienną dietę w witaminę B12 uzupełnia dietę w kwas foliowy

Wskazania:

Suplementacja codziennej diety w witaminy: C, B12 oraz kwas foliowy i żelazo.

Dawkowanie:

Doustnie. Dzieci powyżej 3. roku życia: 1 żelek raz dziennie. Dorośli: 2 żelki raz dziennie.   Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Nie należy przekraczać zalecanej do spożycia porcji w ciągu dnia. Przed zastosowaniem suplementu diety należy sprawdzić datę ważności podaną na opakowaniu (etykiecie). Nie należy go stosować po terminie ważności. Przechowuj preparat w miejscu niedostępnym i niewidocznym dla dzieci, zgodnie z wymogami producenta.

Poinformuj lekarza:

Gdy masz uczulenie na którykolwiek ze składników preparatu.   Gdy jesteś lub przypuszczasz, że jesteś w ciąży, a także, gdy karmisz piersią. Preparat nie jest wskazany dla kobiet w ciąży i matek karmiących.