Rękawice Peha-Soft Nitrile, niejałowe, bezpudrowe, fioletowe, rozmiar XL, 90 szt
26.49 zł

Rękawice Peha-Soft Nitrile, niejałowe, bezpudrowe, fioletowe, rozmiar XL, 90 szt

Rękawice Peha-Soft Nitrile, niejałowe, bezpudrowe, fioletowe, rozmiar XL, 90 szt
Ostatnia cena produktu
26.49 zł
Icon
Ten produkt nie jest już dostępny w ofercie doz.pl
BEZPŁATNIE
Kurier DHL
4.99 zł
Paczkomat InPost
4.99 zł
Odbiór w punkcie DHL
4.99 zł
Wysyłka zagraniczna
19.99 zł

Opis

Diagnostyczne rękawice bezpudrowe i bezzapachowe przeznaczone do procedur wysokiego ryzyka wykonane z syntetycznego nitrylu w kolorze niebieskim.

Rozmiar: XL (9-10)

  • Bardzo dobrze tolerowane przez skórę.
  • Zalecane jako środek ochrony indywidualnej chroniący przed czynnikami chemicznymi (EN 374).
  • Materiał, z którego wykonana jest rękawiczka jest bardzo elastyczny i miękki, a jednocześnie odporny na rozdarcia.
  • Teksturowana powierzchnia palców zapewnia doskonałą chwytność.
  • Rękawice Peha-soft® nitrile są wykonane z nitrylu, więc nie zawierają protein lateksowych obecnych w naturalnym lateksie, dzięki czemu użytkownik nie jest narażony na alergie typu I.

Działanie

Rękawice Peha-soft® nitrile firmy HARTMANN to rękawice nitrylowe nowej generacji, zaprojektowane specjalnie w celu zapewnienia wyjątkowego komfortu, elastyczności
i dobrej odporności na chemikalia oraz bakterie i wirusy. Rękawice Peha-soft® nitrile to pierwsze rękawice firmy HARTMANN posiadające podwójną certyfikację, co oznacza,
iż spełniają wymagania standardu EN 455 dla rękawic medycznych oraz standardu EN 374 dla sprzętu ochrony indywidualnej. To sprawia, że te uniwersalne rękawice doskonale nadają się do wielu zastosowań – w zakładach opieki zdrowotnej, przemyśle farmaceutycznym i spożywczym, laboratoriach, podczas pracy z chemikaliami, itd. Testowane także zgodnie ze standardem ASTMF1671.

Wskazania

  • Peha-soft® nitrile jest przeznaczona do wszystkich procedur medycznych, gdzie wymagana jest bardzo dobra wrażliwość dotykowa i bezpieczeństwo.
  • Bezlateksowy, nieuczulający materiał sprawia, iż rękawiczka ta to doskonały wybór w ratownictwie.
  • Dzięki swoim wyjątkowym właściwościom Peha-soft® nitrile doskonale nadają się do prac w laboratoriach, jak również ochrony podczas kontaktu z substancjami chemicznymi, w tym środkami dezynfekującymi i cytostatykami.
  • Dodatkowo rękawiczka Peha-soft nitrile posiada certyfikat niezależnego Instytutu ISEGA – rękawiczka jest przeznaczona do kontaktu z żywnością.