Lecytyna z resweratrolem, 800 mg, tabletki do żucia, 30 szt
20.77 zł

Lecytyna z resweratrolem, 800 mg, tabletki do żucia, 30 szt

Lecytyna z resweratrolem, 800 mg, tabletki do żucia, 30 szt
Ostatnia cena produktu
20.77 zł
Icon
Ten produkt nie jest już dostępny w ofercie doz.pl
BEZPŁATNIE

Opis

Lecytyna z resweratrolem

Składniki

Lecytyna w proszku, drożdże winiarskie, fosforan diwapniowy, aromat czarnej jagody, stearynian magnezu, ekstrakt z winogron, proszek z czarnej jagody, sukraloza. 1 tabletka zawiera lecytyna 522,8 mg, ekstrakt z winogron 10 mg, drożdże winiarskie 200 mg.

Właściwości składników

Lecytyna występuje w każdej ludzkiej komórce i uczwestniczy w wielu niezwykle ważnych procesach życiowych. Wywiera dobroczynny wpływ na pamięć i koncentrację oraz wspiera prawidłowe funkcjonowanie układu nerwowego. Ma to kluczowe znaczenie dla poprawnego wzrostu oraz rozwoju zarówno psychicznego jak i fizycznego. Przyczynia się do wzmocnienia systemu odpornościowego organizmu oraz do prawidłowego funkcjonowania układu sercowo- naczyniowego. Poza tym jest pomocna w utrztymaniu właściwego poziomu cholesterolu. Działanie preparatu potęguje resweratrol, który jest silnym antyoksydantem i wspomaga ochronę komórek przed szkodliwym działaniem wolnych rodników. Polifenole czerwonego wina wspierają funkcjonowanie naczyń krwionośnych, mają także dobroczynny wpływ na układ krążenia.

Zalecane dzienne spożycie

1-3 tabletki dziennie.

Ostrzeżenia dotyczące bezpieczeństwa

Dzieci do 3 roku życia, kobiety w ciąży i karmiące piersią

Dostawa / odbiór produktu:

Odbiór zamówionych produktów możliwy jest w 961 aptekach na terenie całej Polski. Zapraszamy do katalogu aptek, w celu poznania lokalizacji najbliższej apteki, która zrealizuje Państwa zamówienie. Dostawa do aptek na terenie całego kraju realizowana jest bezpłatnie w terminie 24-72h

Producent

WALMARK
Teatralna 9
41-200 Sosnowiec

Lecytyna z resweratrolem - zastosowanie i działanie

Skład:

lecytyna ekstrakt z winogron drożdże winiarskie

Postać:

tabletki do żucia

Kategoria:

Suplementy diety

Specjalności:

Medycyna rodzinna

Działanie :

uzupełnia dietę w składniki wspomagające utrzymanie prawidłowego poziomu cholesterolu uzupełnia dietę w składniki wspomagające pamięć i koncentrację uzupełnia dietę w składniki korzystnie wpływające na układ krążenia

Wskazania:

Suplementacja codziennej diety w lecytynę oraz polifenole czerwonego wina. Stosowanie preparatu korzystnie wpływa na pamięć i koncentrację oraz pomaga utrzymać właściwy poziom cholesterolu.

Dawkowanie:

Doustnie. 1-3 tabletek dziennie, rozgryźć przed połknięciem.   Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Nie należy przekraczać zalecanej do spożycia porcji w ciągu dnia. Przed zastosowaniem suplementu diety należy sprawdzić datę ważności podaną na opakowaniu (etykiecie). Nie należy go stosować po terminie ważności. Przechowuj preparat w miejscu niedostępnym i niewidocznym dla dzieci, zgodnie z wymogami producenta.