Microser, tabletki, 8 mg, 30 szt
Microser, tabletki, 8 mg, 30 szt
0.00 zł

Microser, tabletki, 8 mg, 30 szt

Microser, tabletki, 8 mg, 30 szt
Ostatnia cena produktu
0.00 zł
Icon
Ten produkt nie jest już dostępny w ofercie doz.pl
BEZPŁATNIE

Rekomendowany produkt zastępczy

Microser - Betahistini dihydrochloridum - zastosowanie i działanie

Skład:

dichlorowodorek betahistyny

Postać:

tabletki

Kategoria:

Ośrodkowy układ nerwowy

Specjalności:

Medycyna rodzinna Neurologia Otolaryngologia

Działanie:

poprawia ukrwienie błędnika

Wskazania:

Choroba Meniere'a, zespoły chorobowe charakteryzujące się ostrymi atakami zawrotów głowy, szumem w uszach, włącznie z towarzyszącą postępującą utratą słuchu.

Dawkowanie:

Doustnie, w czasie posiłków. Dawkę i częstotliwość przyjmowania leku ustala lekarz.   Aby leczenie było skuteczne i jak najbardziej bezpieczne należy przestrzegać zaleceń lekarza prowadzącego.   Zapoznaj się z właściwościami leku opisanymi w ulotce przed jego zastosowaniem.   Przed zastosowaniem leku należy sprawdzić datę ważności podaną na opakowaniu (etykiecie). Nie należy stosować leku po terminie ważności. Przechowuj lek w szczelnie zamkniętym opakowaniu, w miejscu niedostępnym i niewidocznym dla dzieci, zgodnie z wymogami producenta.   Lek ten został przepisany przez lekarza prowadzącego celem leczenia konkretnego schorzenia. Nie należy go odstępować innym osobom ani używać w innych okolicznościach bez konsultacji z lekarzem.

Możliwe skutki uboczne:

Sporadycznie nudności i wymioty, niestrawność, ból głowy, świąd i wysypka.   Lek stosowany zgodnie z zaleceniami nie wpływa na sprawność psychomotoryczną, zdolność prowadzenia pojazdów oraz obsługę maszyn.

Poinformuj lekarza:

Gdy masz nadwrażliwość na lek, chorobę wrzodową żołądka i/lub dwunastnicy, astmę oskrzelową, guz chromochłonny nadnercza.   Gdy przyjmujesz leki przeciwhistaminowe (przeciwuczuleniowe). Ponadto należy poinformować lekarza o wszystkich ostatnio przyjmowanych lekach, nawet tych dostępnych bez recepty.   Jeśli jesteś lub przypuszczasz, że jesteś w ciąży,a także gdy karmisz piersią. Lek może być stosowany w okresie ciąży i karmienia piersią jedynie w przypadku zdecydowanej konieczności.
Produkt w kategoriach
Cechy produktu
PRODUCENT