OST Plus, 40 mg/2ml, roztwór do wstrzyknięć, 1amp-strz
284.99 zł

OST Plus, 40 mg/2ml, roztwór do wstrzyknięć, 1amp-strz

OST Plus, 40 mg/2ml, roztwór do wstrzyknięć, 1amp-strz
Ostatnia cena produktu
284.99 zł
Icon
Ten produkt nie jest już dostępny w ofercie doz.pl
BEZPŁATNIE
Kurier DHL
4.99 zł
Paczkomat InPost
4.99 zł
Odbiór w punkcie DHL
4.99 zł
Wysyłka zagraniczna
19.99 zł

Opis

OST Plus 2,0% sól sodowa kwasu hialuronowego otrzymywanego metodą fermentacji. Roztwór wiskoelastyczny do wstrzykiwań do przestrzeni stawowej. Sterylizowany parą wodną.

Skład

1 ml izotonicznego roztworu zawiera 20 mg soli sodowej kwasu hialuronowego otrzymanego metodą fermentacji oraz chlorek sodu, wodorofosforan sodu, dwuwodorofosforan sodu i wodę do iniekcji.

Wskazania

Ból i ograniczona ruchomość stawu kolanowego i innych staów maziówkowych w przebiegu zmian degeneracyjnych i pourazowych.

Sposób użycia wyrobu medycznego

1-3 iniekcji do stawu w odstępach jednotygodniowych. Możliwe jest jednoczesne leczenie kilku stawów. W razie potrzeby można powtarzać cykle leczenia.

Przeciwwskazania i środki ostrożności

Nie stosować preparatu u pacjentów ze stwierdzoną nadwrażliwością na którykolwiek ze składników.

Dostawa / odbiór produktu:

Odbiór zamówionych produktów możliwy jest w 961 aptekach na terenie całej Polski. Zapraszamy do katalogu aptek, w celu poznania lokalizacji najbliższej apteki, która zrealizuje Państwa zamówienie. Dostawa do aptek na terenie całego kraju realizowana jest bezpłatnie w terminie 24-72h

OST Plus - zastosowanie i działanie

Skład:

sól sodowa kwasu hialuronowego

Postać:

roztwór do wstrzykiwań dostawowych

Kategoria:

Wyroby medyczne

Specjalności:

Ortopedia i traumatologia narządu ruchu

Działanie :

poprawia właściwości smarujące płynu maziowego

Wskazania:

Ból i ograniczona ruchomość stawu kolanowego i innych stawów maziówkowych w przebiegu zmian degeneracyjnych i pourazowych.

Dawkowanie:

Dostawowo. 1 - 3 iniekcji do stawu w odstępach jednotygodniowych. Możliwe jest jednoczesne leczenie kilku stawów. W razie potrzeby można powtarzać cykle leczenia.   Uwaga! Preparat powinien być podawany tylko przez wykwalifikowany personel.   Zapoznaj się z właściwościami preparatu opisanymi w ulotce przed jego zastosowaniem. Przed zastosowaniem preparatu należy sprawdzić datę ważności podaną na opakowaniu (etykiecie). Nie należy stosować preparatu po terminie ważności. Przechowuj preparat w szczelnie zamkniętym opakowaniu, w miejscu niedostępnym i niewidocznym dla dzieci, zgodnie z wymogami producenta.

Możliwe skutki uboczne:

Ból, uczucie ciepła, zaczerwienienie i obrzęk w miejscu iniekcji.

Poinformuj lekarza:

Gdy masz uczulenie na składniki preparatu.   Gdy przyjmujesz inne leki. Dotychczas brak danych dotyczących interakcji preparatu OST Plus z innymi roztworami stosowanymi dostawowo.   Gdy jesteś lub przypuszczasz, że jesteś w ciąży, a także, gdy karmisz piersią. Nie zaleca się stosowania preparatu OST Plus w okresie ciąży i karmienia piersią.