Pampersy Maxi plus, (9-20 kg), 50 szt
49.76 zł

Pampersy Maxi plus, (9-20 kg), 50 szt

Pampersy Maxi plus, (9-20 kg), 50 szt
Ostatnia cena produktu
49.76 zł
Icon
Ten produkt nie jest już dostępny w ofercie doz.pl
BEZPŁATNIE

Opis

Sen odgrywa ogromną rolę w rozwoju Twojego maluszka. Właśnie w czasie snu jego organizm uzupełnia zapasy energii i mobilizuje układ odpornościowy. A jego umysł porządkuje i analizuje natłok informacji oraz doświadczeń zebranych w ciągu fascynującego dnia. Dlatego tak ważne dla prawidłowego rozwoju twojego maluszka jest zapewnienie mu spokojnego i niezakłóconego snu. 

Przeznaczenie produktu

Przeznaczone dla dzieci o masie ciała od 9 do 20 kg.

Charakterystyka produktu

O tym, że maluszki nie śpią spokojnie i często podczas snu zmieniają pozycję wie każdy rodzic. Ale już nie każdy rodzic wie, że w czasie snu pod wpływem ruchu, oddychania i trawienia obwód brzuszka maleństwa może zmieniać się nawet o 3 cm!
Właśnie z myślą o spokojnym śnie Twojego dziecka, Pampers stworzył pieluszkę Active Baby, która dzięki rozciągliwym boczkom dokładnie dopasowuje się do kształtów ciała maluszka.
Dodatkowo, pieluszki Pampers Active Baby mają przewiewny wkład chłonny o anatomicznym kształcie, dzięki któremu pozwalają maluchowi cieszyć się uczuciem suchości aż do rana. Natomiast dzięki wyjątkowo elastycznym falbankom pieluszki Pampers Active Baby miękko układają się wokół nóżek maluszka, przez co jeszcze lepiej pomagają zapobiegać przeciekaniu.

Przeznaczone dla dzieci o masie ciała od 9 do 20 kg.

Dostawa / odbiór produktu:

Odbiór zamówionych produktów możliwy jest w 963 aptekach na terenie całej Polski. Zapraszamy do katalogu aptek, w celu poznania lokalizacji najbliższej apteki, która zrealizuje Państwa zamówienie. Dostawa do aptek na terenie całego kraju realizowana jest bezpłatnie w terminie 24-72h