GranaFerment, kapsułki, 100 szt
161.99 zł

GranaFerment, kapsułki, 100 szt

GranaFerment, kapsułki, 100 szt
Ostatnia cena produktu
161.99 zł
Icon
Ten produkt nie jest już dostępny w ofercie doz.pl
BEZPŁATNIE

Opis

Produkt stworzony dla skutecznego wspomagania naczyń, serca i prostaty. Kapsułki GranaFerment zawierają przefermentowany, liofilizowany (suszony przez zamrażanie) miąższ owoców granatu wzbogacony ekstraktem z winogron i solami magnezu. Na jedno opakowanie GranaFerment zużyto ok. 50 najlepszej jakości, świeżych, dojrzałych na słońcu owoców granatu.

Składniki

koncentrat z granatu 84% (przefermentowany, sproszkowany przez zamrażanie), ekstrakt z winogron, sole magnezu spożywczych kwasów tłuszczowych (pochodzenia roślinnego) jako środek przeciwzbrylający, dwutlenek krzemu jako środek przeciwzbrylający. Kapsułki pochodzenia roślinnego.

4 kapsułki (dawka dzienna) zawierają: 2,2 g przefermentowanego, liofilizowanego miąższu z owoców granatu, a w nim około 1 200 mg bioaktywnych polifenoli z granatu.

Właściwości składników

GranaFerment mogą używać zarówno kobiety jak i mężczyźni. Poza korzystnym wpływem na stan naczyń krwionośnych i serce, można go stosować dla prostaty u panów, oraz przy bolesnych lub zbyt obfitych miesiączkach u pań. Polecić go można profilaktycznie dla osób po 45 roku życia. Polifenole spowalniają procesy starzenia się komórek, dodają witalności i mają wpływ na zapobieganie podnoszeniu się poziomu cholesterolu. Mają one bardzo korzystne działanie na naczynia krwionośne, w tym mózgowe.

GranaFerment stosuje się:
– dla naczyń i serca
– dla prostaty
– w celu wzmożenia witalności i wydolności
– w celu wzmocnienia odporności
– przy kuracjach odmładzających

 

Dostawa / odbiór produktu:

Odbiór zamówionych produktów możliwy jest w 961 aptekach na terenie całej Polski. Zapraszamy do katalogu aptek, w celu poznania lokalizacji najbliższej apteki, która zrealizuje Państwa zamówienie. Dostawa do aptek na terenie całego kraju realizowana jest bezpłatnie w terminie 24-72h