Coffeinum Taurynum Żeń-szeń hec, tabletki, 20 szt
9.33 zł

Coffeinum Taurynum Żeń-szeń hec, tabletki, 20 szt

Coffeinum Taurynum Żeń-szeń hec, tabletki, 20 szt
Ostatnia cena produktu
9.33 zł
Icon
Ten produkt nie jest już dostępny w ofercie doz.pl
BEZPŁATNIE

Opis

Coffeinum Taurynum Żeń-szeń hec - suplement diety.

Składniki

1 tabletka: sunstancje czynne: kofeina 100mg, tauryna 100mg, żeń-szeń (Panax ginseng - ratio 6:1) 20mg, Supstancje wypełniające: celuloza (E460) 10mg, skrobia ziemniaczana 10mg, stearynian magnezu (E572) 8mg, dwutlenek krzemu (E551) 2mg.

Właściwości składników

Suplement diety Coffeinum Taurynum Żeń-szeń hec to specjalnie dobrana kompozycja składników zwiększających sprawność psychofizyczną, poprawia samopoczucie, zwiększa wytrzymałość organizmu, zdolność koncentracji oraz szybkość reakcji.

Coffeinum Taurynum Żeń-szeń hec zalecany jest do stosowania jako uzupełnienie diety.

Zalecane dzienne spożycie

Zalecana porcja do spożycia w ciągu dnia: 1 tabletka podczas posiłku.

Nie przekraczać zalecanej dziennej porcji do spożycia.

Nie spożywać z alkoholem.

Ostrzeżenia dotyczące bezpieczeństwa

Produkt nie wskazany dla dzieci, młodzieży poniżej 16 roku życia, kobiet w ciąży, kobiet karmiących, diabetyków, osób wrażliwych na kofeinę oraz osób z nadciśnieniem i innymi chorobami układu krążenia.

Produkt zawierający żeń-szeń - po 3 miesiącach należy zrobić 4 tygodnie przerwy w przyjmowaniu preparatu. Wysoka zawartość kofeiny: 100mg/tabletka.

Suplement diety nie może być stosowany jako substytut prawidłowo zróżnicowanej diety.

Dostawa / odbiór produktu:

Odbiór zamówionych produktów możliwy jest w 958 aptekach na terenie całej Polski. Zapraszamy do katalogu aptek, w celu poznania lokalizacji najbliższej apteki, która zrealizuje Państwa zamówienie. Dostawa do aptek na terenie całego kraju realizowana jest bezpłatnie w terminie 24-72h

Producent

HECPHARMA
Szkolna 8D
05-119 Józefów

Coffeinum Taurynum Żeń-szeń hec - zastosowanie i działanie

Skład:

kofeina tauryna żeń-szeń

Postać:

tabletki

Kategoria:

Suplementy diety

Specjalności:

Medycyna rodzinna

Działanie :

uzupełnia dietę w składniki pobudzające organizm uzupełnia dietę w składniki wspomagające pamięć i koncentrację

Wskazania:

Uzupełnienie diety w składniki korzystnie wpływające na sprawność psychofizyczną, samopoczucie, wytrzymałość organizmu, koncentrację oraz szybkość reakcji.

Dawkowanie:

Doustnie. 1 tabletka podczas posiłku.   Uwaga! Nie spożywać z alkoholem.   Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Nie należy przekraczać zalecanej do spożycia porcji w ciągu dnia. Przed zastosowaniem suplementu diety należy sprawdzić datę ważności podaną na opakowaniu (etykiecie). Nie należy go stosować po terminie ważności. Przechowuj preparat w miejscu niedostępnym i niewidocznym dla dzieci, zgodnie z wymogami producenta.

Poinformuj lekarza:

Gdy masz uczulenie na składniki preparatu, cukrzycę, choroby układu krążenia.   Gdy jesteś lub przypuszczasz, że jesteś w ciąży lub karmisz piersią. Preparat nie jest wskazany dla kobiet w okresie ciąży i karmiących piersią.