Urinal Syrop, syrop, 150 ml
27.90 zł

Urinal Syrop, syrop, 150 ml

Urinal Syrop, syrop, 150 ml
Ostatnia cena produktu
27.90 zł
Icon
Ten produkt nie jest już dostępny w ofercie doz.pl
BEZPŁATNIE

Rekomendowany produkt zastępczy

Opis

Syrop stosowany w trosce o drogi moczowe. Zawiera NutriCranR- sproszkowany koncentrat z żurawiny wielkoowocowej.  
 

Składniki

NutriCran
sproszkowany koncentrat soku zawiera 5mg PAC w 5ml

Właściwości składników

Syrop Urinal zawiera aktywny składnik NutriCran- sproszkowany koncentrat soku z żurawiny wielkoowocówek, który ma korzystny wpływ na układ moczowy. Ilość ekstraktu w maksymalnej dziennej porcji odpowiada minimalnie 37500mg owoców żurawiny. Żurawina wielkoowocowa pomaga eliminować szkodliwe bakterie z dróg moczowych. Poza tym jest bogatym źródłem bioflawonoidów, związków fenolowych i innych naturalnych substancji, które mają poztywny wpływ na zdrowie człowieka. Ponadto zawiera naturlnie występujące antyoksydanty, które pomagają chronić komórki i tkanki przed wolnymi rodnikami powodującymi starzenie organizmu. Syrop Urinal może być stosowany łącznie z antybiotykami i wspiera system immunologiczny. Jest odpowiedni dla dzieci od 3 roku życia, nastolatków i dorosłych. Codzienne stosowanie syropu Urinal pomaga zachować zdrowy układ moczowy.

Urinal Syrop polecany jest wszystkim, którzy mają problemy z układem moczowym - również najmłodszym. Suplement diety ma formę syropu o pysznym żurawinowym smaku, co z pewnością zachwyci niejedno małe podniebienie, które często nie radzi sobie dobrze z połykaniem dużych tabletek czy kapsułek.Preparat Urinal Syrop przeznaczony jest dla dzieci powyżej 3. roku życia, nastolatków oraz dorosłych. Może być podawany łącznie z antybiotykami.
 

Zalecane dzienne spożycie

Dla zdrowia układu moczowego: dzieci od 3 do 12 roku życia- 5-10ml syropu dziennie, dzieci powyżej 12 roku życia i dorośli- 15ml syropu dziennie. Rozcieńczyć w niewielkiej ilości płynu, wodzie czy herbacie.

Dostawa / odbiór produktu:

Odbiór zamówionych produktów możliwy jest w 955 aptekach na terenie całej Polski. Zapraszamy do katalogu aptek, w celu poznania lokalizacji najbliższej apteki, która zrealizuje Państwa zamówienie. Dostawa do aptek na terenie całego kraju realizowana jest bezpłatnie w terminie 24-72h

Producent

WALMARK
Teatralna 9
41-200 Sosnowiec

Urinal (syrop) - zastosowanie i działanie

Skład:

sproszkowany koncentrat soku z żurawiny wielkoowocowej

Postać:

syrop

Kategoria:

Suplementy diety

Specjalności:

Medycyna rodzinna

Działanie :

uzupełnia dietę w składniki wspomagające prawidłowe funkcjonowanie dróg moczowych uzupełnia dietę w składniki utrudniające przyleganie bakterii do nabłonka dróg moczowych

Wskazania:

Suplementacja codziennej diety w sproszkowany koncentrat soku żurawiny wielkoowocowej. Preparat polecany przy dolegliwościach związanych ze stanem zapalnym dróg moczowych oraz przy nawracających infekcjach dróg moczowych. Wspomaganie prawidłowego funkcjonowania dróg moczowych.

Dawkowanie:

Doustnie. Dzieci od 3. do 12. roku życia - 5-10ml syropu dziennie. Dzieci powyżej 12. roku życia i dorośli - 15 ml dziennie. Syrop należy rozcieńczać w niewielkiej ilości płynu.   Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Nie należy przekraczać zalecanej do spożycia porcji w ciągu dnia. Przed zastosowaniem suplementu diety należy sprawdzić datę ważności podaną na opakowaniu (etykiecie). Nie należy go stosować po terminie ważności. Przechowuj preparat w miejscu niedostępnym i niewidocznym dla dzieci, zgodnie z wymogami producenta.