Chusteczki Pampers Sensitive, 63 szt
8.89 zł

Chusteczki Pampers Sensitive, 63 szt

Chusteczki Pampers Sensitive, 63 szt
Ostatnia cena produktu
8.89 zł
Icon
Ten produkt nie jest już dostępny w ofercie doz.pl
BEZPŁATNIE

Opis

Jak pielęgnować pupę maleństwa?

Dla wyjątkowo delikatnej pupy noworodka szczególnie niebezpieczne jest działanie połączonych substancji zawartych w moczu i kale. Dlatego należy o nią odpowiednio dbać, właściwie ją oczyszczać oraz zapewniać jej jak najbardziej naturalne warunki. Warto wybierać produkty pielęgnacyjne opracowane z uwzględnieniem specyfiki skóry małego dziecka.

Dla wyjątkowo delikatnej skóry noworodka i niemowlęcia szczególnie korzystne mogą okazać się chusteczki Pampers Sensitive. Zawierają one balsam z rumiankiem i aloesem, który delikatnie myje i pielęgnuje skórę dziecka, pomagając jej utrzymać jak najbardziej naturalne warunki, konieczne do prawidłowego rozwoju.

Dlaczego wybrano właśnie rumianek i aloes?

To właśnie rumianek znany jest z właściwości łagodzących i przeciwzapalnych i jest najczęstszym ziołem używanym profilaktycznie w codziennej pielęgnacji delikatnej skóry dziecka. Natomiast aloes posiada właściwości przeciwzapalne oraz łagodzące zmiany skórne. Dzięki swojemu składowi chusteczki Pampers Sensitive delikatnie myją i pielęgnują skórę dziecka. Balsam zawarty w chusteczkach pomaga utrzymać skórze dziecka jej właściwe pH. Chusteczki te delikatnie oczyszczają powierzchnię skóry, nie naruszając jednocześnie jej bariery lipidowej i dzięki temu utrzymują właściwe pH skóry, tak potrzebne do naturalnego rozwoju niedojrzałej jeszcze skóry niemowlęcia. Nie zawierają substancji zapachowych, które mogłyby podrażnić delikatną skórę noworodków i niemowląt.

Ich walory doceniają również eksperci. Polskie Towarzystwo Pediatryczne, Polskie Towarzystwo Dermatologiczne oraz Naczelna Rada Pielęgniarek i Położnych poleca pieluszki Pampers oraz chusteczki pielęgnacyjne Pampers jako produkty bardzo skuteczne w pielęgnacji i utrzymaniu właściwej higieny pupy dziecka.

Dostawa / odbiór produktu:

Odbiór zamówionych produktów możliwy jest w 960 aptekach na terenie całej Polski. Zapraszamy do katalogu aptek, w celu poznania lokalizacji najbliższej apteki, która zrealizuje Państwa zamówienie. Dostawa do aptek na terenie całego kraju realizowana jest bezpłatnie w terminie 24-72h