Dr Reckeweg Pulsatilla Compositum, aerozol do nosa, 15 ml
36.29 zł

Dr Reckeweg Pulsatilla Compositum, aerozol do nosa, 15 ml

Dr Reckeweg Pulsatilla Compositum, aerozol do nosa, 15 ml
Ostatnia cena produktu
36.29 zł
Icon
Ten produkt nie jest już dostępny w ofercie doz.pl
BEZPŁATNIE

Opis

Areozol do nosa stosowany w ostrym katarze.

Skład

10ml roztworu izot. zawiera:
Calcium carbonicum Hahnemanni D12 2,5ml, Hydrargyrum sulfuratum rubrum D8 2,5ml, Kalium bichromicum D6 2,5ml, Pulsatilla pratensis D6 2,5ml. chlorek sodu, woda do wstrzykiwań, etanol, laktoza

Dawkowanie

Dorośli jedno naciśnięcie rozpylacza (1 dawka) do każdego otworu nosowego 3-5 razy dziennie.

Wskazania

Ostry katar

Przeciwwskazania

Nadwrażliwość na chrom i pozostałe substancje czynne lub pomocnicze zawarte w preparacie.

Dostawa / odbiór produktu:

Odbiór zamówionych produktów możliwy jest w 899 aptekach na terenie całej Polski. Zapraszamy do katalogu aptek, w celu poznania lokalizacji najbliższej apteki, która zrealizuje Państwa zamówienie. Dostawa do aptek na terenie całego kraju realizowana jest bezpłatnie w terminie 24-72h

Dr Reckeweg Pulsatilla Compositum - zastosowanie i działanie

Skład:

Calcium carbonicum Hahnemanni D12 Hydrargyrum sulfuratum rubrum D8 Kalium bichromicum D6 Pulsatilla pratensis D6

Postać:

aerozol do nosa

Kategoria:

Homeopatyczne

Specjalności:

Homeopatia

Działanie :

wspomaga leczenie kataru

Wskazania:

Lek homeopatyczny stosowany w ostrym katarze.

Dawkowanie:

Donosowo. Dorośli 1 dawka (1 naciśnięcie) do każdego otworu nosowego 3-5 razy dziennie.   Po otwarciu butelki nie stosować leku dłużej niż 6 tygodni. Długość stosowania preparatu nie jest ograniczona, jednakże leki homeopatyczne nie powinny być stosowane przez długi okres czasu bez porady lekarza.

Możliwe skutki uboczne:

W początkowym okresie stosowania leku homeopatycznego istniejące dolegliwości mogą ulec przejściowo pogorszeniu. W przypadku wystąpienia ślinienia się lub innych objawów niepożądanych należy zaprzestać stosowania leku i skonsultować się z lekarzem.   Preparat nie wpływa na sprawność psychomotoryczną, zdolność prowadzenia pojazdów oraz obsługi maszyn.

Poinformuj lekarza:

Gdy masz uczulenie na chrom i pozostałe substancje czynne lub pomocnicze zawarte w preparacie.   Gdy przyjmujesz inne leki. Interakcje z innymi lekami są nieznane.   Gdy jesteś lub przypuszczasz, że jesteś w ciąży, a także, gdy karmisz piersią. Ze względu na brak wystarczających danych dotyczących bezpieczeństwa, nie zaleca się stosowanie preparatu Dr Reckeweg Pulsatilla Compositum w okresie ciąży i karmienia piersią.

PODYSKUTUJ O PRODUKCIE

Informacje / opinie zawarte w komentarzach stanowią subiektywną ocenę użytkownika i nie mogą być traktowane jako porada dotycząca zażywania / stosowania produktu. W przypadku wątpliwości prosimy o konsultacje z Farmaceutą Dbam o Zdrowie.

komentarze wspierane przez Disqus