Olejek eukaliptusowy, (Etja), 50 ml
23.09 zł

Olejek eukaliptusowy, (Etja), 50 ml

Olejek eukaliptusowy, (Etja), 50 ml
Ostatnia cena produktu
23.09 zł
Icon
Ten produkt nie jest już dostępny w ofercie doz.pl
BEZPŁATNIE

Opis

Olejek eukaliptusowy.

Skład według INCI

olejek eteryczny eukaliptusowy. Zawiera limonene, linalool, benzyl alcohol, geraniol.

Przeznaczenie

do kąpieli, do masażu, do aromatyzacji powietrza.

Dostawa / odbiór produktu:

Odbiór zamówionych produktów możliwy jest w 899 aptekach na terenie całej Polski. Zapraszamy do katalogu aptek, w celu poznania lokalizacji najbliższej apteki, która zrealizuje Państwa zamówienie. Dostawa do aptek na terenie całego kraju realizowana jest bezpłatnie w terminie 24-72h

Eukaliptus - Eucalyptus - zastosowanie i działanie

Surowce:

liść eukaliptusa (Eucalypti folium) olejek eukaliptusowy (Eucalypti aetheroleum)

Działanie lecznicze:

przeciwbakteryjne wykrztuśne przeciwzapalne rozkurcza mięśnie gładkie oskrzeli

Zdjęcia:

Encyklopedia ziół - Eukaliptus / Eucalyptus Encyklopedia ziół - Eukaliptus / Eucalyptus Encyklopedia ziół - Eukaliptus / Eucalyptus

Zastosowanie lecznicze:

Zewnętrznie: Inhalacje w ostrych i przewlekłych stanach zapalnych górnych dróg oddechowych, zapaleniu oskrzeli, przeziębieniach z kaszlem i katarem, zapaleniu zatok. Pobudza czynność wydzielniczą dróg oddechowych, rozkurcza oskrzela, upłynnia zalegający śluz i ułatwia jego odkrztuszanie. Odkażanie skóry i błon śluzowych. Do nacierań w bólach reumatycznych, jako środek rozgrzewający.

Przeciwwskazania:

Ostrzeżenia:

Przed zastosowaniem należy sprawdzić datę ważności podaną na opakowaniu. Nie należy stosować po terminie ważności. Należy przechowywać w miejscu niedostępnym i niewidocznym dla dzieci, w zamkniętych opakowaniach, zgodnie z wymaganiami producenta, chronić od światła i wilgoci oraz wpływu obcych zapachów.

PODYSKUTUJ O PRODUKCIE

Informacje / opinie zawarte w komentarzach stanowią subiektywną ocenę użytkownika i nie mogą być traktowane jako porada dotycząca zażywania / stosowania produktu. W przypadku wątpliwości prosimy o konsultacje z Farmaceutą Dbam o Zdrowie.

komentarze wspierane przez Disqus