Sterimar Mn, spray do nosa, (import równoległy), 50 ml
24.09 zł

Sterimar Mn, spray do nosa, (import równoległy), 50 ml

Sterimar Mn, spray do nosa, (import równoległy), 50 ml
Ostatnia cena produktu
24.09 zł
Icon
Ten produkt nie jest już dostępny w ofercie doz.pl
BEZPŁATNIE

Opis

Sterimar Mn to naturalny produkt, który składa się zwody morskiej wzbogaconej manganem. W zależności od pory roku nos jest szczególnie narażony na atak różnych grup alergenów (pyłki roślin, kurz, pierze, sierść zwierząt domowych). Ze względu na funkcje manganu, Sterimar Mn wspomaga naturalne mechanizmy ochronne śluzówki nos. Ponadto Sterimar Mn ułatwia oczyszczanie jam nosa z drobnoustrojów i alergenów. Dzięki systemowi mokrodyfuzji preparat Sterimar Mn zapewnia długotrwały kontakt roztworu wody morskiej z błoną śluzową nosa oraz ułatwia absorpcję minerałów i mikroelementów zawartych w wodzie morskiej.

Woda morska, podstawowy składnik preparatu Sterimar Mn: pobrana jest z głębin morza, oddalonych ponad 30 km od brzegu (dzięki temu pozbawiona zanieczyszczeń niesionych przez wody przybrzeżne), sterylizowana i doprowadzana do roztworu izotonicznego.

Dowiedz się więcej o imporcie równoległym  

Skład

Woda morska: 31,82 ml na 100 ml.
Jednowodna sól manganu
Sterylizowany, izotoniczny roztwór wody morskiej.

Produkt naturalny, bogaty w pierwiastki śladowe i mikroelementy, bez konserwantów.
 

Działanie

  • Ułatwia oczyszczanie jam nosa z alergenów
  • Ułatwia penetrację leków stosowanych donosowo

Wskazania

Sterimar Mn, roztwór fizjologiczny wody morskiej wzbogacony manganem polecany przy skłonnościach do alergii dla dzieci i dorosłych

Sposób użycia wyrobu medycznego

Od 2 do 4 aplikacji dziennie do każdego otworu nosowego. Preparat Sterimar Mn można łączyć z innymi metodami oczyszczania jam nosa.
Zalecany okres stosowania preparatu wynosi od 10 do 15 dni.
Wystarcza na około 150 aplikacji.
Sterimar Mn może być stosowany u niemowląt, dzieci, dorosłych.

Dostawa / odbiór produktu:

Odbiór zamówionych produktów możliwy jest w 959 aptekach na terenie całej Polski. Zapraszamy do katalogu aptek, w celu poznania lokalizacji najbliższej apteki, która zrealizuje Państwa zamówienie. Dostawa do aptek na terenie całego kraju realizowana jest bezpłatnie w terminie 24-72h