Baby Nova, gryzak, Dentistar, dla dzieci bez ząbków, 1szt
13.89 zł

Baby Nova, gryzak, Dentistar, dla dzieci bez ząbków, 1szt

Baby Nova, gryzak, Dentistar, dla dzieci bez ząbków, 1szt
Ostatnia cena produktu
13.89 zł
Icon
Ten produkt nie jest już dostępny w ofercie doz.pl
BEZPŁATNIE

Opis

Smoczek uspokajający, lateksowy, dla dzieci bez ząbków

Charakterystyka produktu

  • bardzo płaskie ukształtowanie gumki- optymalnie zmniejsza siłę nacisku na szczękę i zęby sieczne
  • wyczuwalne zagłębienie w części gumowej smoczka- uwzględnia naturalne ułożenie względem siebie szczęki górnej i dolnej oraz siekaczy.
  • wystarczająca przestrzeń dla języka- guma smoczka przylega do podniebienia, natomiast jej dolny fragment jest wklęsły zapewniając  wten sposób wystarczajacą, naturalną przestrzeń dla języka
  • komfort ssania- guma smoczka ma kształt dopasowany do budowy jamy ustnej, aby zapewnić Twojemu dziecku komfort ssania smoczka.

Dzięki połączeniu tych cech smoczek pomaga zapobiegać powstawaniu zniekształceń szczęki i wadom zgryzu

Stosowanie produktu

Przed pierwszym użyciem smoczek należy zdezynfekować gotując w wodzie przez 5minut, następnie poczekać, aż ostygnie i wycisnąć ewentualne resztki wody. Przed każdym użyciem dokładnie oczyścić smoczek pod bieżącą ciepłą wodą.

Uwagi i środki ostrożności

W smoczkach lateksowych guma została wyprodukowana z kauczuku naturalnego- lateksu, który może wywołać rekacje alergiczne.

Uwaga! Kolor produktu może odbiegać od zaprezentowanego na zdjęciu.
Dobór koloru metodą losową.

Dostawa / odbiór produktu:

Odbiór zamówionych produktów możliwy jest w 899 aptekach na terenie całej Polski. Zapraszamy do katalogu aptek, w celu poznania lokalizacji najbliższej apteki, która zrealizuje Państwa zamówienie. Dostawa do aptek na terenie całego kraju realizowana jest bezpłatnie w terminie 24-72h

PODYSKUTUJ O PRODUKCIE

Informacje / opinie zawarte w komentarzach stanowią subiektywną ocenę użytkownika i nie mogą być traktowane jako porada dotycząca zażywania / stosowania produktu. W przypadku wątpliwości prosimy o konsultacje z Farmaceutą Dbam o Zdrowie.

komentarze wspierane przez Disqus