Always, podpaski classic maxi ze skrzydełkami, 10 szt
2.86 zł

Always, podpaski classic maxi ze skrzydełkami, 10 szt

Always, podpaski classic maxi ze skrzydełkami, 10 szt
Ostatnia cena produktu
2.86 zł
Icon
Ten produkt nie jest już dostępny w ofercie doz.pl
BEZPŁATNIE

Opis

Always Classic Maxi - Podpaska na silne krwawienie. Dostępna w wariantach z siateczką Dry Weave i z miekką powłoczką Sensitive.

Nowa podpaska Always Classic została udoskonalona dzięki Potrójnym Strefom Ochrony, które zwiększają chłonność podpaski. To sprawia, że nowa Always Classic zapewnia teraz lepszą ochronę i większe uczucie komfortu w "te" dni. Z kolei, dłuższy kształt i udoskonalone skrzydełka powodują, że podpaska idealnie dopasowuje się do kształtu kobiecego ciała. Z myślą o Twojej wygodzie, nowe Always Classic są teraz dodatkowo pakowane w oddzielne saszetki.

 

Wybierz odpowiednią dla Ciebie podpaskę Always Classic:

  • doskonała ochrona siateczki Dry Weave.
  • doskonała ochrona + bawełniana miękkość powłoczki Sensitive. Wybierz Sensitive, jeśli nie przepadasz za siateczką, a chcesz mieć doskonałą ochronę.

Dostawa / odbiór produktu:

Odbiór zamówionych produktów możliwy jest w 963 aptekach na terenie całej Polski. Zapraszamy do katalogu aptek, w celu poznania lokalizacji najbliższej apteki, która zrealizuje Państwa zamówienie. Dostawa do aptek na terenie całego kraju realizowana jest bezpłatnie w terminie 24-72h