R- 4, krople, przeciw biegunkom, 22 ml
23.59 zł

R- 4, krople, przeciw biegunkom, 22 ml

R- 4, krople, przeciw biegunkom, 22 ml
Ostatnia cena produktu
23.59 zł
Icon
Ten produkt nie jest już dostępny w ofercie doz.pl
BEZPŁATNIE

Opis

Krople- lek homeopatyczny
 

Skład

10 ml zawiera: Acidum phosphoricum D3 1ml, Baptisia D4 1ml, Chamomilla D4 1ml, Chininum arsenicosum D3 1ml, Colocynthis D6 1ml, Ferrum phosphoricum D8 1ml, Mercuris sublimatus corrosivus D5 1ml, Oleander D6 1ml, Rhus toxicodendron D4 1ml, Veratrum album D6 1ml, zawiera 37% alkoholu.

Dawkowanie

W ostrych dolegliwościach zażywać co 30-60min po 5-10 kropli z małą ilością wody. Po zauważeniu poprawy zażywać 3 razy dziennie, 30 min przed posiłkiem, taką samą dawkę. Dzieciom w wieku szkolnym podawać po 5-8 kropli według powyższego schematu.

Wskazania

Ostre i przewlekłe zaburzenia żołądkowo- jelitowe o różnej etiologii, wspomagające leczenie w biegunkach.

Przeciwwskazania

Nadwrażliwość na chininę; nadwrażliwość na sumaka jadowitego; zaburzenia funkcji nerek; okres ciąży i karmienia. Nie podawać niemowlętom i małym dzieciom.

Działania niepożądane

Po zażyciu może wystąpić wzmożone wydzielanie śliny; w tym przypadku stosowanie leku należy przerwać.

W początkowej fazie zażywania leku homeopatycznego istniejące dolegliwości mogą ulec przejściowo pogorszeniu. W takim przypadku zażywanie leku należy przejściowo przerwać i zasięgnąć porady lekarza.

Dostawa / odbiór produktu:

Odbiór zamówionych produktów możliwy jest w 956 aptekach na terenie całej Polski. Zapraszamy do katalogu aptek, w celu poznania lokalizacji najbliższej apteki, która zrealizuje Państwa zamówienie. Dostawa do aptek na terenie całego kraju realizowana jest bezpłatnie w terminie 24-72h