Chitinin, tabletki wspomagające odchudzanie, 48 szt
40.13 zł

Chitinin, tabletki wspomagające odchudzanie, 48 szt

Chitinin, tabletki wspomagające odchudzanie, 48 szt
Ostatnia cena produktu
40.13 zł
Icon
Ten produkt nie jest już dostępny w ofercie doz.pl
BEZPŁATNIE

Opis


Sprawdź swoje BMI

Policz kalorie

Właściwości składników

Suplement diety zawierający naturalny chitosan otrzymywany z pancerzyków krabów i krewetek. Wiąże cząsteczki tłuszczu zawarte w pożywieniu i w formie nierozpuszczalnego kompleksu usuwa go z organizmu. Preparat wspomagający odchudzanie. Zapobiega wchłanianiu 30-40% spożywanych tłuszczów nie dając przy tym żadnych objawów niepożądanych. Zawiera naturalną substancję pochodzącą z krewetek i krabów - chitosan. Chitosan, to unikalny produkt o wyjątkowej czystości i wielkiej zdolności wiązania tłuszczu.

Dostawa / odbiór produktu:

Odbiór zamówionych produktów możliwy jest w 963 aptekach na terenie całej Polski. Zapraszamy do katalogu aptek, w celu poznania lokalizacji najbliższej apteki, która zrealizuje Państwa zamówienie. Dostawa do aptek na terenie całego kraju realizowana jest bezpłatnie w terminie 24-72h

Chitinin - zastosowanie i działanie

Skład:

chitosan

Postać:

tabletki

Kategoria:

Suplementy diety

Specjalności:

Medycyna rodzinna Dietetyka

Działanie :

uzupełnia dietę w składniki wspomagające odchudzanie

Wskazania:

Suplement diety przeznaczony do wspomaganie odchudzania. Najlepsze efekty osiąga się przyjmując preparat jednocześnie z odpowiednią dietą odchudzającą.

Dawkowanie:

Doustnie. 3 razy dziennie po 1-2 tabletki 30 minut przed jedzeniem.   Preparat jest uzupełnieniem diety i nie może zastąpić leków, które przepisał lekarz!   Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Nie należy przekraczać zalecanej do spożycia porcji w ciągu dnia.   Przed zastosowaniem suplementu należy sprawdzić datę ważności podaną na opakowaniu (etykiecie). Nie należy go stosować po terminie ważności. Przechowuj preparat w miejscu niedostępnym i niewidocznym dla dzieci, zgodnie z wymogami producenta.