R-52, krople, przeciw wymiotom, 22 ml
17.09 zł

R-52, krople, przeciw wymiotom, 22 ml

R-52, krople, przeciw wymiotom, 22 ml
Ostatnia cena produktu
17.09 zł
Icon
Ten produkt nie jest już dostępny w ofercie doz.pl
BEZPŁATNIE

Opis

Krople- lek homeopatyczny
 

Skład

10 ml zawiera: Aethusa D6 1ml, Apomorphinum hydrochloricum D12 1ml, Cocculus D12 1ml, Colchicum D12 1ml, Ipecacuanha D8 1ml, Nux vomica D30 1ml, petroleum D12 1ml, Veratrum album D30 1ml, Ethanolu.

Dawkowanie

Zażywać raz dziennie 30 min przed posiłkiem, 5-10 kropli z wodą lub bez wody. Dzieciom w wieku szkolnym podawać po 5-8 kropli z małą ilością wody według powyższego schematu.

Wskazania

Zawroty głowy, nudności i wymioty o różnej etiologii.

Przeciwwskazania

Nie są znane.

Działania niepożądane

W początkowej fazie zażywania leku homeopatycznego istniejące dolegliwości mogą ulec przejściowo pogorszeniu. W takim przypadku zażywanie leku należy przejściowo przerwać i zasięgnąć porady lekarza.
 

Dostawa / odbiór produktu:

Odbiór zamówionych produktów możliwy jest w 901 aptekach na terenie całej Polski. Zapraszamy do katalogu aptek, w celu poznania lokalizacji najbliższej apteki, która zrealizuje Państwa zamówienie. Dostawa do aptek na terenie całego kraju realizowana jest bezpłatnie w terminie 24-72h

PODYSKUTUJ O PRODUKCIE

Informacje / opinie zawarte w komentarzach stanowią subiektywną ocenę użytkownika i nie mogą być traktowane jako porada dotycząca zażywania / stosowania produktu. W przypadku wątpliwości prosimy o konsultacje z Farmaceutą Dbam o Zdrowie.

komentarze wspierane przez Disqus