Lovi medical+, butelka 250 ml, 1szt
Lovi medical+, butelka 250 ml, 1szt
0.00 zł

Lovi medical+, butelka 250 ml, 1szt

Lovi medical+, butelka 250 ml, 1szt
Ostatnia cena produktu
0.00 zł
Icon
Ten produkt nie jest już dostępny w ofercie doz.pl
BEZPŁATNIE

Opis

Bezpieczna dla karmienia piersią butelka LOVI Medical+

Od pierwszego dnia życia.

Zawartość opakowania

Zestaw zawiera:

  • butelka LOVI Medical+ 250 ml
  • dynamiczny smoczek LOVI mini (0 m+)
  • elastyczny dysk uszczelniający
  • nakrętka
  • specjalna nakrętka która może pełnić funkcję kubeczka do pojenia

Charakterystyka produktu

Butelka LOVI Medical+ została wykonana z najwyższej jakości rewolucyjnego surowca o klarowności szkła, a zarazem bezpiecznego dla dziecka (bez bisfenolu A). Jest niezwykle odporna na uszkodzenia. Posiada ulepszony system odpowietrzania. Bezpieczna dla karmienia piersią (nie zaburza odruchu ssania). Zaprojektowana i przebadana przez lekarzy.

Cechy butelki z dynamicznym smoczkiem LOVI potwierdzone w badaniu medycznym:

  • ochrona naturalnego odruchu ssania
  • zachowanie naturalnego rytmu ssania
  • aktywna praca mięśni warg i języka jak przy piersi
  • koordynacja ssania, połykania i oddychania jak przy piersi

Szczegóły produktu:

Rewolucyjny surowiec butelki (PA) tak klarowny jak szkło, a zarazem całkowicie bezpieczny dla dziecka (bez bisfenolu A). Niezwykle odporny na uszkodzenia i wysoką temperaturę sterylizacji.

Dynamiczna końcówka smoczka wykonana z cienkiej warstwy silikonu. Wydłuża się jak sutek mamy zgodnie z naturalnym rytmem ssania.

Twarda, szeroka, profilowana podstawa z grubszej warstwy silikonu stanowi stabilne oparcie dla warg i zapobiega zagryzaniu podstawy smoczka. Wymusza ułożenie warg jak przy piersi - usta dziecka zatrzymują się zawsze na właściwym miejscu.

Kanaliki w smoczku tworzone przez wewnętrzne wypustki podczas ssania smoczka. Odwzorowują kanaliki laktacyjne w piersi mamy, regulują przepływ i ciśnienie mleka w smoczku.

System antykolkowy w smoczku - soczewka odpowietrzająca w kołnierzu smoczka eliminuje mieszanie się pokarmu z powietrzem, zmniejszając ryzyko wystąpienia kolki. Przed pierwszym użyciem sprawdź czy soczewka nie jest sklejona, delikatnie rozciągając ją między palcami.

Profilowany kształt butelki ułatwia prawidłowe trzymanie butelki i podanie pokarmu w bezpiecznej pozycji, w zgodzie z naturalnym rytmem ssania.

Dysk uszczelniający zamienia butelkę w pojemnik idealny do przechowywania i przewożenia pokarmu.

Specjalna nakrętka która pełni również funkcję kubeczka do pojenia. Posiada skalę i specjalny rant do bezpiecznego podawania mleka i leków noworodkom i niemowlętom

Producent

CANPOL
Puławska 430
Warszawa
Cechy produktu
PRODUCENT