Nail Pen, sztyft, 4 ml
Nail Pen, sztyft, 4 ml
0.00 zł

Nail Pen, sztyft, 4 ml

Nail Pen, sztyft, 4 ml
Ostatnia cena produktu
0.00 zł
Icon
Ten produkt nie jest już dostępny w ofercie doz.pl
BEZPŁATNIE

Opis

Nail Pen jest wyrobem medycznym stosowanym w leczeniu i zapobieganiu grzybicy paznokci. Nail Pen może być używany do paznokci rąk i stóp. Sztyft umożliwia szybką rewitalizację i ochronę zniszczonych paznokci. Dzięki opatentowanemu składnikowi aktywnemu, zostaje zachowana naturalna flora paznokci.

Może być stosowany przez:

  • osoby chore na cukrzycę
  • dzieci w wieku powyżej 4 lat
  • kobiety w ciąży i karmiące piersią

Skład

Glikol pentylenowy, izosorbid dimetylu, Olive Leaf Active, fibroina jedwabna, hydrolizowana, 2-fenoksyetanol, woda.

Produkt jest dostarczany z 5 pilniczkami do paznokci i łatwym w użyciu, niechlapiącym sztyftem oraz wymiennymi końcówkami sztyftu, aby zapobiec ponownemu zakażeniu.

Działanie

Płyn Nail Pen wytwarza barierę mechaniczną, w której grzyby nie są w stanie przetrwać ani rozmnażać się. Po tygodniu stosowania wygląd paznokci powinien się wyraźnie poprawić.

Wskazania

Grzybica paznokci.

Sposób użycia wyrobu medycznego

Raz w tygodniu, przed zastosowaniem, należy dokładnie siłować paznokieć usuwając jego pozostałości oraz martwy naskórek otaczający płytkę paznokciową. W celu zapobiegania rozprzestrzenianiu się zakażenia, w każdym tygodniu należy użyć jednego pilniczka.
Roztwór należy nanosić dwa razy na dobę, np. rano i wieczorem, przez co najmniej 4 tygodnie. Po 4 tygodniach, stosowanie można ograniczyć do jednego razu na dobę, stosując roztwór profilaktycznie.

Producent

MEDICAL BRANDS
Piet Heinkade 199
Amsterdam, Holandia
Cechy produktu
PRODUCENT