Nail Pen, sztyft, 4 ml
55.99 zł

Nail Pen, sztyft, 4 ml

Nail Pen, sztyft, 4 ml
Ostatnia cena produktu
55.99 zł
Icon
Ten produkt nie jest już dostępny w ofercie doz.pl
BEZPŁATNIE

Opis

Nail Pen jest wyrobem medycznym stosowanym w leczeniu i zapobieganiu grzybicy paznokci. Nail Pen może być używany do paznokci rąk i stóp. Sztyft umożliwia szybką rewitalizację i ochronę zniszczonych paznokci. Dzięki opatentowanemu składnikowi aktywnemu, zostaje zachowana naturalna flora paznokci.

Może być stosowany przez:

  • osoby chore na cukrzycę
  • dzieci w wieku powyżej 4 lat
  • kobiety w ciąży i karmiące piersią

Skład

Glikol pentylenowy, izosorbid dimetylu, Olive Leaf Active, fibroina jedwabna, hydrolizowana, 2-fenoksyetanol, woda.

Produkt jest dostarczany z 5 pilniczkami do paznokci i łatwym w użyciu, niechlapiącym sztyftem oraz wymiennymi końcówkami sztyftu, aby zapobiec ponownemu zakażeniu.

Działanie

Płyn Nail Pen wytwarza barierę mechaniczną, w której grzyby nie są w stanie przetrwać ani rozmnażać się. Po tygodniu stosowania wygląd paznokci powinien się wyraźnie poprawić.

Wskazania

Grzybica paznokci.

Sposób użycia wyrobu medycznego

Raz w tygodniu, przed zastosowaniem, należy dokładnie siłować paznokieć usuwając jego pozostałości oraz martwy naskórek otaczający płytkę paznokciową. W celu zapobiegania rozprzestrzenianiu się zakażenia, w każdym tygodniu należy użyć jednego pilniczka.
Roztwór należy nanosić dwa razy na dobę, np. rano i wieczorem, przez co najmniej 4 tygodnie. Po 4 tygodniach, stosowanie można ograniczyć do jednego razu na dobę, stosując roztwór profilaktycznie.

Dostawa / odbiór produktu:

Odbiór zamówionych produktów możliwy jest w 901 aptekach na terenie całej Polski. Zapraszamy do katalogu aptek, w celu poznania lokalizacji najbliższej apteki, która zrealizuje Państwa zamówienie. Dostawa do aptek na terenie całego kraju realizowana jest bezpłatnie w terminie 24-72h

PODYSKUTUJ O PRODUKCIE

Informacje / opinie zawarte w komentarzach stanowią subiektywną ocenę użytkownika i nie mogą być traktowane jako porada dotycząca zażywania / stosowania produktu. W przypadku wątpliwości prosimy o konsultacje z Farmaceutą Dbam o Zdrowie.

komentarze wspierane przez Disqus