Produkt w kategoriach

Aquafresh, Tooth and Tongue, szczoteczka do zębów, Soft, 1 szt.

Aquafresh, Tooth and Tongue, szczoteczka do zębów, Soft, 1 szt.

14.99 zł
Icon Możliwe formy odbioru:
Bezpłatna dostawa do apteki
Wysyłka kurierem DHL
Paczkomaty Inpost
  • Producent: SMITHKLINE BEECHAM
  • Typ preparatu:Środek do higieny i pielęgnacji
  • Przechowywanie:Temperatura pokojowa
  • Refundowany:Nie

Opis

Aquafresh, Tooth and Tongue

Szczoteczka do zębów, Soft (Miękka).

Charakterystyka produktu

Nowa szczoteczka  Tooth & Tongue, została zaprojektowana by zredukować nieprzyjemny oddech oraz dać Twojej jamie ustnej uczucie czystości i świeżości na dłużej. Myjąc język miękkimi gumkami usuwasz 5x więcej bakterii z jamy ustnej niż myjąc same zęby. 71% dentystów zaleca czyszczenie języka. Specjalnie zaprojektowane miekkie rowki czyszczące usuwają bakterie z powierzchni języka. Elastyczna szyjka amortyzuje nadmierny nacisk szczoteczki i chroni dziasła przed urazami. Zaokrąglone włókna umieszczone pod odpowiednim kątem delikatnie i dokładnie czyszczą przestrzenie międzyzębowe.

Dostawa / odbiór produktu:

Odbiór zamówionych produktów możliwy jest w 836 aptekach na terenie całej Polski. Zapraszamy do katalogu aptek, w celu poznania lokalizacji najbliższej apteki, która zrealizuje Państwa zamówienie. Dostawa do aptek na terenie całego kraju realizowana jest bezpłatnie w terminie 24-72h


Wasze komentarze


Informacje / opinie zawarte w komentarzach stanowią subiektywną ocenę użytkownika i nie mogą być traktowane jako porada dotycząca zażywania / stosowania produktu. W przypadku wątpliwości prosimy o konsultacje z Farmaceutą Dbam o Zdrowie.

komentarze wspierane przez Disqus