Magnez 375, 375 mg, tabletki, (Phoenix), 100 szt
106.19 zł

Magnez 375, 375 mg, tabletki, (Phoenix), 100 szt

Magnez 375, 375 mg, tabletki, (Phoenix), 100 szt
Ostatnia cena produktu
106.19 zł
Icon
Ten produkt nie jest już dostępny w ofercie doz.pl
BEZPŁATNIE

Opis

Magnez 375 to suplement diety zawierający magnez o zwiększonej biodostepności. Magnez jest składnikiem niezbędnym dla organizmu, do prawidłowej czynności serca, mięśni, gospodarki mineralnej kości, a także układu nerwowego.

Składniki

związki organiczne magnezu – askorbinian, bursztynian, cytrynian, glukonian oraz związek nieorganiczny magnezu – tlenek: fosforan wapnia, kwas stearynowy i stearynian magnezu, karboksymetyloceluloza, skrobia kukurydziana, talk, glicerol, dwutlenek tytanu.

Właściwości składników

Magnez 375 wskazany jest w stanach niedoborowych magnezu w diecie oraz w okresie zwiększonego zapotrzebowania: intensywny wzrost, przewlekły stres.

Zalecane dzienne spożycie

1 tabletka dziennie w czasie posiłku, popijając niewielką ilością przegotowanej wody.
Nie należy przekraczać zalecanej porcji dziennego spożycia.

Ostrzeżenia dotyczące bezpieczeństwa

Kobiety w ciąży, w okresie karmienia piersią, oraz osoby ze schorzeniami nerek powinny stosować preparat po konsultacji z lekarzem.

Preparat nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety.

Dostawa / odbiór produktu:

Odbiór zamówionych produktów możliwy jest w 955 aptekach na terenie całej Polski. Zapraszamy do katalogu aptek, w celu poznania lokalizacji najbliższej apteki, która zrealizuje Państwa zamówienie. Dostawa do aptek na terenie całego kraju realizowana jest bezpłatnie w terminie 24-72h