Aflavic Dermo Krem, krem, 50 g
Aflavic Dermo Krem, krem, 50 g
0.00 zł

Aflavic Dermo Krem, krem, 50 g

Aflavic Dermo Krem, krem, 50 g
Ostatnia cena produktu
0.00 zł
Icon
Ten produkt nie jest już dostępny w ofercie doz.pl
BEZPŁATNIE

Opis

Aflavic dermo Krem z 2 % zmikronizowaną diosminą przeznaczony jest do pielęgnacji skóry nóg ze skłonnościami do wylewów podskórnych, zaczerwienień, wybroczyn, sińców i  „pajączków” naczyniowych oraz innych defektów kosmetycznych związanych z nadmiernie rozszerzonymi lub kruchymi naczynkami krwionośnymi. Zawiera dodatkowo wyciąg z kasztanowca, który działa uszczelniająco na naczynia krwionośne, zwiększa ich odporność na pękanie oraz zmniejsza obrzęki, a także witaminę A wpływającą korzystnie na regenerację skóry i jej zdrowy wygląd.
 

Skład według INCI

Aqua, Isopropyl Palmitate, Paraffinum Liquidum, Propylene Glycol, Glycerin, Propylene Glycol / Aqua / Aesculus Hippocastanum Seed Extract, Diosmine, Cetearyl Alcohol, Glyceryl Stearate, Parfum, Sodium Stearoyl Glutamate, Retinyl Palmitate, Sodium Polyacrylate, Hydroxyethylcellulose, Caprylyl Glycol / Caprylhydroxamic Acid /Glycerin.

Właściwości

  • zmniejsza uczucie ciężkości nóg
  • redukuje powstawanie „pajączków”
  • regeneruje skórę

Przeznaczenie

Krem przeznaczony jest do pielęgnacji skóry nóg ze skłonnościami do wylewów podskórnych, zaczerwienień, wybroczyn, sińców i  „pajączków” naczyniowych oraz innych defektów kosmetycznych związanych z nadmiernie rozszerzonymi lub kruchymi naczynkami krwionośnymi. Preparat poleca się również do pielęgnacji nóg w przypadku wystąpienia uczucia ciężkości i zmęczenia, które pojawia się w następstwie długotrwałego przebywania w pozycji stojącej lub siedzącej oraz w wyniku odczuwania dyskomfortu w czasie upałów i w trakcie podróży. Lekka formuła ułatwia aplikację i wykonanie relaksującego masażu.

Stosowanie

W przypadku widocznych defektów kosmetycznych stosować dwa razy dziennie delikatnie wmasowując krem w umytą i osuszoną skórę nóg. W rutynowej pielęgnacji lub dla podtrzymania efektu stosować raz dziennie na okolice zwykle podatne na występowanie zmian.

 

Uwagi

Nie stosować w przypadku nadwrażliwości na którykolwiek ze składników produktu.

Unikać kontaktu z oczami i ustami.
Suplementy diety powinny być przechowywane w sposób niedostępny dla małych dzieci.
Przechowywać w temperaturze pokojowej.

Producent

POLFARMEX
Józefów 9
Kutno
Cechy produktu
PRODUCENT