BluMAG Energy jedyny, kapsułki twarde, 30 szt
15.09 zł

BluMAG Energy jedyny, kapsułki twarde, 30 szt

BluMAG Energy jedyny, kapsułki twarde, 30 szt
Ostatnia cena produktu
15.09 zł
Icon
Ten produkt nie jest już dostępny w ofercie doz.pl
BEZPŁATNIE

Opis

Suplement diety BluMAG energy jedyny to połączenie aż trzech składników aktywnych – magnezu i witaminy B6 w ilości 100 % zalecanego dziennego spożycia oraz żeń-szenia. Preparat stanowi uzupełnienie diety w składniki wpływające na zwiększenie sprawności fizycznej i umysłowej.

Składniki

tlenek magnezu, kapsułka żelatynowa (żelatyna, barwniki - dwutlenek tytanu, żółcień pomarańczowa FCF, czerwień koszelinowa A, błękit patentowy V, czerń brylantowa BN), wyciąg suchy z korzenia żeń-szenia, stearynian magnezu, witamina B6.

1 kapsułka zawiera 375 mg magnezu, 1,4 mg witaminy B6, wyciąg z korzenia żeń-szenia 30 mg.

Właściwości składników

Wyciąg z korzenia żeń-szenia wspomaga zdolność koncentracji oraz zapamiętywania, wpływa korzystnie na układ nerwowy i ukrwienie mózgu. Działa pobudzająco, dodaje energii, podnosi witalność oraz sprawność fizyczną i umysłową.

Magnez pełni w organizmie różnorodne funkcje. Aktywuje ponad 300 enzymów, jest niezbędny do prawidłowego funkcjonowania mięśni i układu nerwowego. Odgrywa ważną rolę w przewodnictwie nerwowym i w procesie skurczu mięśni. Bierze udział w utrzymaniu równowagi elektrolitowej.

Witamina B6 ułatwia wchłanianie magnezu z przewodu pokarmowego (o 20 – 40 %). Jest konieczna do prawidłowego funkcjonowania układu nerwowego. Bierze udział w wielu procesach metabolicznych. Ma istotne znaczenie w uwalnianiu energii z węglowodanów gromadzonych w mięśniach. Odgrywa ważną rolę w funkcjonowaniu układu odpornościowego i układu krwiotwórczego.

Zalecane dzienne spożycie

1 kapsułka dziennie w trakcie posiłku. Nie przekraczać zalecanej dziennej porcji do spożycia.

Ostrzeżenia dotyczące bezpieczeństwa

Produkt przeznaczony jest dla osób dorosłych.

Zaleca się konsultację z lekarzem w przypadku stosowania produktu przez osoby z zaburzeniami czynności serca i nerek oraz w przypadku stosowania leków i preparatów zawierających żeń – szeń.

Suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety.

Dostawa / odbiór produktu:

Odbiór zamówionych produktów możliwy jest w 942 aptekach na terenie całej Polski. Zapraszamy do katalogu aptek, w celu poznania lokalizacji najbliższej apteki, która zrealizuje Państwa zamówienie. Dostawa do aptek na terenie całego kraju realizowana jest bezpłatnie w terminie 24-72h

Producent

HASCO-LEK
Żmigrodzka 242e
51-131 Wrocław

BluMAG Energy jedyny - zastosowanie i działanie

Skład:

magnez witamina B6 (pirydoksyna) wyciąg z korzenia żeń-szenia

Postać:

kapsułki

Kategoria:

Suplementy diety

Specjalności:

Medycyna rodzinna

Działanie :

uzupełnia dietę w składniki wspomagające pamięć i koncentrację uzupełnia dietę w magnez i witaminę B6

Wskazania:

Suplementacja codziennej diety w magnez, witaminę B6 oraz wyciąg z korzenia żeń-szenia.

Dawkowanie:

Doustnie. 1 kapsułka dziennie w trakcie posiłku. Preparat przeznaczony jest dla osób dorosłych. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Nie należy przekraczać zalecanej do spożycia porcji w ciągu dnia. Przed zastosowaniem suplementu diety należy sprawdzić datę ważności podaną na opakowaniu (etykiecie). Nie należy go stosować po terminie ważności. Przechowuj preparat w miejscu niedostępnym i niewidocznym dla dzieci, zgodnie z wymogami producenta.

Poinformuj lekarza:

Gdy masz zaburzenia czynności serca i/lub nerek możliwość stosowania preparatu BluMAG Energy jedyny należy skonsultować z lekarzem.