Żuravit Junior, syrop o smaku owoców leśnych, 100 ml
13.65 zł

Żuravit Junior, syrop o smaku owoców leśnych, 100 ml

Żuravit Junior, syrop o smaku owoców leśnych, 100 ml
Ostatnia cena produktu
13.65 zł
Icon
Ten produkt nie jest już dostępny w ofercie doz.pl
BEZPŁATNIE

Rekomendowany produkt zastępczy

Opis

żUravit Junior, suplement diety,  pomaga w zachowaniu prawidłowych funkcji układu moczowego.

Składniki

1 łyżeczka syropu (5ml) zawiera 5 500 mg owocu żurawiny.

Właściwości składników

Zawiera wysoko skoncentrowany ekstrakt z żurawiny wielkoowocowej (25:1) standaryzowany na zawartość proantocyjanidyn (PAC), który ułatwia eliminację bakterii E. coli i wspomaga naturalne mechanizmy obronne, przyczyniając się tym samym do oczyszczenia i do ochrony dróg moczowych.

żUravit Junior, suplement diety,  przeznaczony jest dla osób, u których zalecane jest regularne dbanie o drogi moczowe. Przyjazna forma syropu oraz pyszny owocowy smak sprawiają, że suplement diety żUravit Junior jest szczególnie polecany dzieciom.

Zalecane dzienne spożycie

Dzieci powyżej 3 roku życia: 5 ml syropu 1 raz dziennie. Dorośli: 5 ml syropu 1-2  razy dziennie.

Dostawa / odbiór produktu:

Odbiór zamówionych produktów możliwy jest w 919 aptekach na terenie całej Polski. Zapraszamy do katalogu aptek, w celu poznania lokalizacji najbliższej apteki, która zrealizuje Państwa zamówienie. Dostawa do aptek na terenie całego kraju realizowana jest bezpłatnie w terminie 24-72h

Producent

HERBAPOL LUBLIN
Diamentowa 25
20-471 Lublin

Żuravit Junior - zastosowanie i działanie

Skład:

ekstrakt owoców żurawiny wielkoowocowej

Postać:

syrop

Kategoria:

Suplementy diety

Specjalności:

Pediatria Urologia

Działanie :

uzupełnia dietę w składniki utrudniające przyleganie bakterii do nabłonka dróg moczowych uzupełnia dietę w składniki wspomagające prawidłowe funkcjonowanie dróg moczowych

Wskazania:

Suplement diety polecany przy dolegliwościach związanych ze stanem zapalnym dróg moczowych oraz przy nawracających infekcjach dróg moczowych. Substancje aktywne zawarte w owocach żurawiny wspomagają prawidłowe funkcjonowanie układu moczowego.

Dawkowanie:

Doustnie. Dzieci powyżej 3 roku życia: 5 ml syropu 1 raz dziennie. Dorośli: 5 ml syropu 1-2 razy dziennie.   Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Przed zastosowaniem suplementu diety należy sprawdzić datę ważności podaną na opakowaniu (etykiecie). Nie należy go stosować po terminie ważności. Przechowuj preparat w miejscu niedostępnym i niewidocznym dla dzieci, zgodnie z wymogami producenta.

Poinformuj lekarza:

Gdy masz uczulenie na którykolwiek ze składników preparatu.