Aureven, żel, do zmęczonych i opuchniętych nóg, 80ml, tuba
41.71 zł

Aureven, żel, do zmęczonych i opuchniętych nóg, 80ml, tuba

Aureven, żel, do zmęczonych i opuchniętych nóg, 80ml, tuba
Ostatnia cena produktu
41.71 zł
Icon
Ten produkt nie jest już dostępny w ofercie doz.pl
BEZPŁATNIE

Opis

Odświeżający żel do zmęczonych i "ciężkich" nóg.

Skład według INCI

Aqua, Alcohol, menthol, caprylic/Capric Triglyceride, Ginkgo Biloba Extract, Propylene Glycol, Camphor, triethanolamine, Carbomer, Vitis Vinifera Extract, Rosmarinus Officinalis Extract, Cupressus Extract, daucus Carota Extract, mentha Piperita Extract.

Właściwości

Żel, który odświeża zmęczone nogi. Stymuluje on krążenie w kończynach dolnych, usprawnia odpływ limfy i dzięki temu widocznie zmniejsza obrzęki. Swoje działanie zawdzięcza m.in. zawartości metanolu i kamfory oraz działaniu wyciągów oleistych z roślin znanych od dawna ze swoich właściwości popraiwiających krążenie. Ponato zawiera on wyciąg z Miłorzebu Japońskiego, który znany jest ze swojego stymulującego wpływu na krążenie i zdolności wzmacniania delikatnych ścianek małych naczyń krwionośnych.
Dzięki temu odświeża nogi, przywraca im uczucie lekkości, widocznie zmniejsza obrzęki.

Stosowanie

Aplikować żel na nogi dwa razy dziennie (rano i wieczorem), wmasowując go w skórę dla lepszej penetracji. Jeśli jest taka potrzeba żel można stosować dodatkowo również w ciągu dnia.

Dostawa / odbiór produktu:

Odbiór zamówionych produktów możliwy jest w 956 aptekach na terenie całej Polski. Zapraszamy do katalogu aptek, w celu poznania lokalizacji najbliższej apteki, która zrealizuje Państwa zamówienie. Dostawa do aptek na terenie całego kraju realizowana jest bezpłatnie w terminie 24-72h