BioValoe dermogel, żel, 100 ml
46.69 zł

BioValoe dermogel, żel, 100 ml

BioValoe dermogel, żel, 100 ml
Ostatnia cena produktu
46.69 zł
Icon
Ten produkt nie jest już dostępny w ofercie doz.pl
BEZPŁATNIE

Opis

Łagodzący i ochronny żel dla skóry.

Skład według INCI

Woda, alkohol, betaina, Ekstrakt z Glonu, żel z liści aloesu, ekstrakt z prawoślazu lekarskiego, olejek z pomarańczy olbrzymiej, Glukoza, Limonen.

Zawartość substancji czynnych:
Odwodniony żel z liści Aloesu 200:1- 300mg
Wodny wyciag kleiku z Prawoślazu 81,2g
betaina z Buraka ćwikłowego 2g

Właściwości

Żel Aloe vera z Uprawy Biologicznej, dzięki swoim właściwościom ochronnym i łagodzącym jest wskazany dla wszystkich typów skóry, a szczególnie w przypadku narażenia jej na czynniki zewnętrzne. Wysoka zawartość żelu z liści Aloesu, obecność alkoholu wytworzonego z pszenicy pochodzącej z Upraw Organicznych, gwarantuje skuteczne działanie regenerujące i łągodzące. Dodatkowym atutem jest uczucie przyjemnej świeżości, którą uzyskujemy po rozprowadzeniu preparatu. W wyniku stosowania BioValoe dermogel, zaczerwieniona i popękana skóra staje się odpowiednio nawilżona i aksamitna. obecność składników pochodzących z Upraw Organicznych oraz brak konserwantów pochcodzenia chemicznego świadczy o innowacyjności preparatu. Opakowania "air-less" stosowane przez Aboca, pozwalają uniknąć kontaktu preparatu z czynnikami zewnętrznymi i gwarantują zachowanie odpowiedniej świeżości.

Dostawa / odbiór produktu:

Odbiór zamówionych produktów możliwy jest w 956 aptekach na terenie całej Polski. Zapraszamy do katalogu aptek, w celu poznania lokalizacji najbliższej apteki, która zrealizuje Państwa zamówienie. Dostawa do aptek na terenie całego kraju realizowana jest bezpłatnie w terminie 24-72h