Produkt w kategoriach

Medela, zestaw, do podawania pokarmu Calma, z butelką 150 ml, 1szt

Medela, zestaw, do podawania pokarmu Calma, z butelką 150 ml, 1szt

55.99 zł
Icon Możliwe formy odbioru:
Bezpłatna dostawa do apteki
Wysyłka kurierem DHL
Paczkomaty Inpost

Opis

Niestety najwięcej problemów sprawiają świadomym matkom (które chcą karmić piersią) sytuacje, w których muszą pozostawić maleństwo pod krótkotrwałą opieką innych osób. Najlepiej byłoby ich unikać jednak wszyscy wiemy, że nie zawsze jest to możliwe. Mamy nadzieję, że od tej pory przestaną spędzać sen z powiek mamom, dla nich bowiem firma Medela po kilku latach badań przygotowała absolutnie wyjątkowy produkt: Specjalistyczny zestaw do podawania pokarmu Calma.

Uwagi i środki ostrożności

Nie zaburza odruchu ssania, umożliwia dziecku ssanie nieodżywcze (maleństwo chce ssać, ale nie chce otrzymywać pokarmu) a konsekwencji spokojne oddychanie, i sprawia, że pokarm pobierze tylko wtedy, gdy ssać będzie dokładnie tak samo jak pierś. Calma nie pachnie jak pierś, nie ma naturalnego wypływu pokarmu, jednak tak zaawansowanego technologicznie produktu do podawania pokarmu jeszcze nie było. Z Calmą mama może spokojnie karmić piersią rok i dłużej, jednocześnie aktywnie uczestnicząc w każdym aspekcie życia o jakim zamarzy.

Ważne jest jednak, by mama nie zapominała o efektywnym odciąganiu pokarmu w czasie, gdy jej maleństwo karmione jest Calmą. Jeżeli masz już jakieś produkty naszej firmy (butelki, laktatory) możesz dokupić tylko nakładkę. I jeszcze jedna ciekawostka o tym wyjątkowym produkcie – dozownik (coś, co wygląda jak smoczek) nie ma rozmiarów, świetnie służy dzieciom dwumiesięcznym jak i pięciomiesięcznym, podobnie jak pierś mamy (ze względów higienicznych jego wymiana zalecona jest raz na trzy miesiące).

Dostawa / odbiór produktu:

Odbiór zamówionych produktów możliwy jest w 827 aptekach na terenie całej Polski. Zapraszamy do katalogu aptek, w celu poznania lokalizacji najbliższej apteki, która zrealizuje Państwa zamówienie. Dostawa do aptek na terenie całego kraju realizowana jest bezpłatnie w terminie 24-72h


Wasze komentarze


Informacje / opinie zawarte w komentarzach stanowią subiektywną ocenę użytkownika i nie mogą być traktowane jako porada dotycząca zażywania / stosowania produktu. W przypadku wątpliwości prosimy o konsultacje z Farmaceutą Dbam o Zdrowie.

komentarze wspierane przez Disqus
} }