Medela, odciągacz pokarmu, zestaw Startowy do Mini Electric, 1szt
478.99 zł
  • B DODAJ DO ULUBIONYCH
  • B POWIADOM O WYPRZEDAŻY

Medela, odciągacz pokarmu, zestaw Startowy do Mini Electric, 1szt

Medela, odciągacz pokarmu, zestaw Startowy do Mini Electric, 1szt
478.99 zł
BEZPŁATNIE
Kurier DHL
9.99 zł
Paczkomat InPost
7.99 zł
  • B DODAJ DO ULUBIONYCH
  • B POWIADOM O WYPRZEDAŻY

Opis

Zestaw składający się z torby chłodzącej City Style (torba, chłodziarka, 4 butelki 150 ml), odciągacza Mini Electric, 1 torebki do dezynfekcji i 2 torebek do przechowywania pokarmu.

Skład

  • Torebka City Style
  • Laktator Mini Electric, 1 szt.
  • Torebka do dezynfekcji mikrofalowej, 1 szt.
  • Jednorazowe Torebki do przechowywania pokarmu w lodówce lub zamrażarce. 2 szt.

Działanie

Torebka CityStyle

Torebka CityStyle na laktator firmy Medela to idealne rozwiązanie dla aktywnych, podróżujących matek: ma dużo miejsca na laktator Medela i akcesoria oraz chłodziarkę utrzymującą niską temperaturę pokarmu.

Torebka Medela CityStyle do przenoszenia mleka matki zawiera chłodziarkę, cztery butelki do przechowywania pokarmu oraz element chłodzący o specjalnym kształcie, utrzymujący niską temperaturę mleka przez długi czas.

Laktator Mini Electric

Kompaktowy, obsługiwany jedną ręką elektryczny laktator bez żadnych rurek. Mini Electric to jeden z najmniejszych przenośnych laktatorów elektrycznych firmy Medela, przeznaczony do okazjonalnego odciągania pokarmu.

Silniczek laktatora Mini Electric umieszczony jest nad lejkiem, dzięki czemu laktator jest niezwykle kompaktowy i można go obsłużyć jedną ręką. Do kontrolowania prędkości odciągania służy pokrętło z boku silniczka.

Elektryczny laktator Mini Electric składa się z zaledwie pięciu elementów, dzięki czemu jego czyszczenie i składanie zajmuje zaledwie kilka minut.

Umieszczenie silniczka na lejku pozwoliło całkowicie zrezygnować z rurek: odciągane mleko spływa bezpośrednio do butelki.

Torebka Quick Clean do dezynfekcji w kuchence mikrofalowej

Torebki Medela Quick Clean pomagają zapewnić odpowiedni poziom higieny. Wystarczy umieścić w torebce Medela Quick Clean element i nalać nieco wody, a następnie umieścić torebkę w kuchence mikrofalowej. Podczas zachodzącego procesu dezynfekcji parowej eliminowane jest 99,9 procent najbardziej szkodliwych bakterii i zarazków. Dzięki temu butelki, smoczki i lejki są znów czyste i gotowe do użytku.

Torebki do przechowywania pokarmu.

Unikatowy pasek samoprzylepny umożliwia zamocowanie torebki bezpośrednio do laktatora.

Torebki z podwójnymi ściankami posiadają szczelne zamknięcie strunowe umożliwiające bezpieczne i długie przechowywanie. Powietrze i wilgoć tworzą barierę, która pozwala zachować dobroczynne właściwości mleka matki.

Dzięki etykiecie z miejscem na opis i datę możesz łatwo monitorować swój zapas pokarmu.

Torebki wykonane są z niezawierających BPA materiałów dopuszczonych do kontaktu z żywnością.

Uwagi

Osoby, które są zdecydowane na zakup laktatora Mini Electric dodatkowo często zamierzają transportować laktator a następnie odciągnięty pokarm mogą od razu zdecydować się na atrakcyjnych warunkach cenowych zakupić zestaw, w skład którego wchodzą ( Torebka City Style, Laktator Mini Electric, 1 szt. Torebka do dezynfekcji mikrofalowej, 2 szt. Jednorazowe Torebki do przechowywania pokarmu w lodówce lub zamrażarce)

Dostawa / odbiór produktu:

Odbiór zamówionych produktów możliwy jest w 887 aptekach na terenie całej Polski. Zapraszamy do katalogu aptek, w celu poznania lokalizacji najbliższej apteki, która zrealizuje Państwa zamówienie. Dostawa do aptek na terenie całego kraju realizowana jest bezpłatnie w terminie 24-72h
Cechy produktu
Wiek
Typ produktu
Pora stosowania
Płeć
Część ciała
Specyfika
PRODUCENT

PODYSKUTUJ O PRODUKCIE

Informacje / opinie zawarte w komentarzach stanowią subiektywną ocenę użytkownika i nie mogą być traktowane jako porada dotycząca zażywania / stosowania produktu. W przypadku wątpliwości prosimy o konsultacje z Farmaceutą Dbam o Zdrowie.

komentarze wspierane przez Disqus
  • B DODAJ DO ULUBIONYCH
  • B POWIADOM O WYPRZEDAŻY