Produkt w kategoriach

Medela, odciągacz pokarmu, zestaw Startowy do Mini Electric, 1szt

Medela, odciągacz pokarmu, zestaw Startowy do Mini Electric, 1szt

478.99 zł
Icon Możliwe formy odbioru:
Bezpłatna dostawa do apteki
Wysyłka kurierem DHL
Paczkomaty Inpost

Opis

Zestaw składający się z torby chłodzącej City Style (torba, chłodziarka, 4 butelki 150 ml), odciągacza Mini Electric, 1 torebki do dezynfekcji i 2 torebek do przechowywania pokarmu.

Uwagi

Osoby, które są zdecydowane na zakup laktatora Mini Electric dodatkowo często zamierzają transportować laktator a następnie odciągnięty pokarm mogą od razu zdecydować się na atrakcyjnych warunkach cenowych zakupić zestaw, w skład którego wchodzą ( Torebka City Style, Laktator Mini Electric, 1 szt. Torebka do dezynfekcji mikrofalowej, 2 szt. Jednorazowe Torebki do przechowywania pokarmu w lodówce lub zamrażarce)

Dostawa / odbiór produktu:

Odbiór zamówionych produktów możliwy jest w 825 aptekach na terenie całej Polski. Zapraszamy do katalogu aptek, w celu poznania lokalizacji najbliższej apteki, która zrealizuje Państwa zamówienie. Dostawa do aptek na terenie całego kraju realizowana jest bezpłatnie w terminie 24-72h


Wasze komentarze


Informacje / opinie zawarte w komentarzach stanowią subiektywną ocenę użytkownika i nie mogą być traktowane jako porada dotycząca zażywania / stosowania produktu. W przypadku wątpliwości prosimy o konsultacje z Farmaceutą Dbam o Zdrowie.

komentarze wspierane przez Disqus
} }