Medela, odciągacz pokarmu, zestaw Startowy do Mini Electric, 1szt
314.99 zł

Medela, odciągacz pokarmu, zestaw Startowy do Mini Electric, 1szt

Medela, odciągacz pokarmu, zestaw Startowy do Mini Electric, 1szt
314.99 zł
BEZPŁATNIE
Kurier DHL
4.99 zł
Paczkomat InPost
4.99 zł
Odbiór w punkcie DHL
4.99 zł
Wysyłka zagraniczna
19.99 zł

Opis

Zestaw składający się z torby chłodzącej City Style (torba, chłodziarka, 4 butelki 150 ml), odciągacza Mini Electric, 1 torebki do dezynfekcji i 2 torebek do przechowywania pokarmu.

Skład

  • Torebka City Style
  • Laktator Mini Electric, 1 szt.
  • Torebka do dezynfekcji mikrofalowej, 1 szt.
  • Jednorazowe Torebki do przechowywania pokarmu w lodówce lub zamrażarce. 2 szt.

Działanie

Torebka CityStyle

Torebka CityStyle na laktator firmy Medela to idealne rozwiązanie dla aktywnych, podróżujących matek: ma dużo miejsca na laktator Medela i akcesoria oraz chłodziarkę utrzymującą niską temperaturę pokarmu.

Torebka Medela CityStyle do przenoszenia mleka matki zawiera chłodziarkę, cztery butelki do przechowywania pokarmu oraz element chłodzący o specjalnym kształcie, utrzymujący niską temperaturę mleka przez długi czas.

Laktator Mini Electric

Kompaktowy, obsługiwany jedną ręką elektryczny laktator bez żadnych rurek. Mini Electric to jeden z najmniejszych przenośnych laktatorów elektrycznych firmy Medela, przeznaczony do okazjonalnego odciągania pokarmu.

Silniczek laktatora Mini Electric umieszczony jest nad lejkiem, dzięki czemu laktator jest niezwykle kompaktowy i można go obsłużyć jedną ręką. Do kontrolowania prędkości odciągania służy pokrętło z boku silniczka.

Elektryczny laktator Mini Electric składa się z zaledwie pięciu elementów, dzięki czemu jego czyszczenie i składanie zajmuje zaledwie kilka minut.

Umieszczenie silniczka na lejku pozwoliło całkowicie zrezygnować z rurek: odciągane mleko spływa bezpośrednio do butelki.

Torebka Quick Clean do dezynfekcji w kuchence mikrofalowej

Torebki Medela Quick Clean pomagają zapewnić odpowiedni poziom higieny. Wystarczy umieścić w torebce Medela Quick Clean element i nalać nieco wody, a następnie umieścić torebkę w kuchence mikrofalowej. Podczas zachodzącego procesu dezynfekcji parowej eliminowane jest 99,9 procent najbardziej szkodliwych bakterii i zarazków. Dzięki temu butelki, smoczki i lejki są znów czyste i gotowe do użytku.

Torebki do przechowywania pokarmu.

Unikatowy pasek samoprzylepny umożliwia zamocowanie torebki bezpośrednio do laktatora.

Torebki z podwójnymi ściankami posiadają szczelne zamknięcie strunowe umożliwiające bezpieczne i długie przechowywanie. Powietrze i wilgoć tworzą barierę, która pozwala zachować dobroczynne właściwości mleka matki.

Dzięki etykiecie z miejscem na opis i datę możesz łatwo monitorować swój zapas pokarmu.

Torebki wykonane są z niezawierających BPA materiałów dopuszczonych do kontaktu z żywnością.

Uwagi

Osoby, które są zdecydowane na zakup laktatora Mini Electric dodatkowo często zamierzają transportować laktator a następnie odciągnięty pokarm mogą od razu zdecydować się na atrakcyjnych warunkach cenowych zakupić zestaw, w skład którego wchodzą ( Torebka City Style, Laktator Mini Electric, 1 szt. Torebka do dezynfekcji mikrofalowej, 2 szt. Jednorazowe Torebki do przechowywania pokarmu w lodówce lub zamrażarce)

Dostawa / odbiór produktu:

Odbiór zamówionych produktów możliwy jest w 956 aptekach na terenie całej Polski. Zapraszamy do katalogu aptek, w celu poznania lokalizacji najbliższej apteki, która zrealizuje Państwa zamówienie. Dostawa do aptek na terenie całego kraju realizowana jest bezpłatnie w terminie 24-72h
Cechy produktu
Wiek
Typ produktu
Pora stosowania
Płeć
Część ciała
Specyfika
PRODUCENT